PDA

View Full Version : Meizu EP51 nigde basa nema!!!



kakosuper
09-10-2016, 19:15
Stigle meizu ep51 sluske. Ja nemam nikakav bas na njima, samo visokotonci. Da li moze pomoc od vas koji imaju? Probao sam sa uloskom koji je stigao uz njih, i probao sa jos jednim ali nista. Bas bas slab bas, mislim nikakav bas uopste.


Sent from my iPhone using Tapatalk

kylle
09-10-2016, 20:17
Jesi li probao neki equalizer?

zabrljanje
09-10-2016, 20:19
Skoro sam ubedjen da je kolega @Byakuya upravo pominjao da se isto zacudio i onda samo podesio preko ekvilajzera :)

kakosuper
09-10-2016, 20:19
Hvala moderatorima za prebacivanje teme.
Pa iskreno pustio sam na youtube-u. Cackao sa bass boost ali nista. Tek kada sluske gurnem skroooz u usi i drzim ih rukama tada cujem bas. Cim pustim, mrka kapa. Mozda jednostavno ne znam da ih namestim, nemam pojma, bas sam se smorio.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Paranormal
09-10-2016, 21:49
Probaj vece gumice, izgleda da imas lufta.

Elem, odakle si porucio - Ali ili Gear?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

kakosuper
10-10-2016, 00:34
Porucio sa gearbesta. 29$ placene. Sutra cu bas probati sa vecim gumicama jer sam probao sa malim, to jest najmanjim pa javljam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

maaxiimus06
10-10-2016, 23:27
i ja sam posle @bya opisa narucio i danas su stigle.
napomenuo je on da bass i nije izrazen, ali iskreno posle ukljucenog bassboosta i nije tako lose, zapravo jace ne bih ni mogao da podnesem.
probao sam i sa muzikom u telefonu, i sa spotify i prezadovoljan sam.

ja ipak ne mogu da nadjem odgovoarajuce gumice, zapravo u levom uvu stoji dobro, desno mi krizira ;)
i ako, moram da napomenem, usne skoljke su mi izrazito male, skoro pa kao kod deteta.

nego, u redu je, ja ne trcim, u hodu stoje prilicino, s vremena na vreme namestim levu i to je to.

sve u svemu zadovoljan sam i hvala @bya na predlogu.

Byakuya
10-10-2016, 23:40
Ako koristis spotify vrlo je lako...odes na podesavanja unutar app i u ekvilajzeru namestis bass bost...nakon toga...banja :)

I nema na cemu:) Drago mi je da sam pomogao...


P.S. Takodje je fora izabrati dobre uloske i namestiti ih kako treba...

kakosuper
11-10-2016, 00:51
Namestih i ja konacno. :D ulosci izabrani, muzika sa telefona radi full. Bass je bas dobar, sve je i vise nego dobro :) problem je namestiti ih dobro stvarno.
Problem je bio sto eq ne radi sa youtubom ocigledno, nemam pojma zasto. Ludilo su stvarno :D
Prezadovoljan sluskama.


Sent from my iPhone using Tapatalk

.stefan
11-10-2016, 01:18
"problem je namestiti ih dobro"...ok,sta je potrebno da se namesta i kako se to namesta?

dzabe sve to ako bas negde radi,negde ne radi...

Byakuya
11-10-2016, 12:28
Radi svuda...problem su usi i da se izabere dobar nastavak...namesta se u uvo...namesta se tako da ti lepo cucne u uvo

maaxiimus06
11-10-2016, 17:12
Kada se stave u uvo maksimalno izoliju spoljasnji zvuk. Tako da sam malim tonom se jako dobro cuju. Treba obratiti paznju prilikom koriscenja vani, iz razloga sto se zvukovi auta, biciklista i ostalih ucesnila u saobracaju skoro i me cuju. Cak i kada ne rade i samo su u usima, tesko je cuti sagovornika.

@Bya
Moram jos jednom da ti napisem hvala za preporuku. Narcio sam i za ostatak porodice :)


Skickat från min iPhone med Tapatalk Pro

kakosuper
11-10-2016, 19:22
"problem je namestiti ih dobro"...ok,sta je potrebno da se namesta i kako se to namesta?

dzabe sve to ako bas negde radi,negde ne radi...

Namestiti ih dobro, ja namestam tako sto zavrnem i onda gurnem od ispod na gore i legnu odlicno. Sto rekose vec, i kad nema muzike spoljasnji zvuk ne dopire skoro ni malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

.stefan
11-10-2016, 19:59
Pa to je kod svakih in ear slusalica ljudi... nemojte da pravite nauku oko toga :)

Nego jel slusalice imaju bas kako treba ili nemaju? :)

kakosuper
11-10-2016, 20:08
Pa meni su ovo prve inear sluske :D do sada samo apple sluske i one velike sa drzacem preko glave. Tako da ono... bas je iskreno u nekim trenucima i prejak. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

maaxiimus06
11-10-2016, 22:22
Stefan, nije kod svih isto.
Koristio sam dosta, evo trenitno imaju dvoje koje se vuku po kuci, ali nije isto. Obicne in imaju samo gumenu bubicu koja ulazi u usni kanal dok ove imaju vecu gumenu povrsinu iza bubice koja pokriva i dobar deo unutrasnjosti usne skoljke.
Nije sve jedno veruj, ne bih pisao da ne znam i ne osecam razlilu.
Ako hoces slikacu pa da vidis
I ako na prvi pogled ne deluje tako
Zaptavo sve dok se ne stave u usi.
Sacekaj i Bya da se oglasi, videces da ce reci isto.


Skickat från min iPhone med Tapatalk Pro

.stefan
12-10-2016, 00:42
Videcu kod njega live... ali hvala ti...Verujem ti ja brate, samo pitam :)
Mislio da uzmem burazeru jedne...

maaxiimus06
12-10-2016, 00:47
znam da imas prefinjen ukus, ali verujem da se neces pokajati, ja sam se odusevio.
odem ja u prodavnice cesto, probam svasta nesto, ali za ove pare ni priblizno nista se ne moze dobiti.

.stefan
12-10-2016, 03:37
Pogotovo ne u Svedskoj :D

Byakuya
12-10-2016, 09:27
Dobro Stefane ajde malo manje spamuj temu...



Možemo za novu godinu da ti ih kupimo ako želiš