PDA

View Full Version : Kako da povezem Magic Keyboard 2 sa Win 7 na Bootcampu



matrix
09-10-2016, 15:09
da ne otvaram novu temu....

ne mogu da spojim vec duze vreme Apple Magic Keyboard (ne ona stara vec nova tastatuira) sa Win7 koji mi je na Bootcamp particiji.

Neki predlog?

Takodje sad nece da radi ni na Mac-u, tj slova ne rade sve ostalo radi....
spojim ga na iPhone i radi sve, spojim ga na Mac i ne radi....

Problem resen!!

smera
09-10-2016, 22:00
U cemu je bio problem? Meni u poslednje vreme (mozda od kako sam instalirao poslednji OS) na Mac miniju, teze prepoznaje apple keyboard. Interesuje me da li ima slicnih slucajeva kod drugih sa foruma.

matrix
09-10-2016, 22:03
Pa ako imas bas Magoc Keyboard, znaci ne wireless onu staru, onda ume da pravi probleme. Konkretno mi uopste ne funkcionise sa windows7 preko Bootcamp-a ali 3 puta restart jedan za drugim mi je nekako otklonio bug i sad tastatura radi opet na Mac OS X.

smera
10-10-2016, 11:02
Imam staru apple tastaturu koju je ranije Mac mini (govorim o OSX) lako prepoznavao. Od pre isvesnog vremena, pojavljuju se neki problemi (sinoc, na primer, nije hteo nikako da je prepozna). Zbog toga se pitam nije li to vezano za instaliranje najnovijeg OSX (ovde nije rec o Win).

matrix
10-10-2016, 14:51
Mozda to ima veze sa El Capitan-om. Ja sam imao tu tastaturu na MAc-u od Lion-a do Yosemite i nikada nisam imao problema. Kupio novu ovu i sad je bio prvi problem. Inace je mnogo bolja po meni ova nova tastaura od stare, brze i pouzdanije kucam, i prijatno je i ne umara.
Odradi 3 puta restart i trebalo bi da se sredi, bar je meni to pomoglo.

smera
10-10-2016, 19:14
Ovoga puta je uspelo. Prepoznao je keyboard.