PDA

View Full Version : Telefon se puni samo posle restarta ! Normalno ne



somazvanica
02-10-2016, 21:56
Pozdrav hteo sam da pitam dali neko mozda imao problem sa iphone 6 da nece odmah da se puni nego da krene da se puni kad se restuje a nekad nece ni tad nego ga drndam ubacujem izbacujem kako bi krenuo i kad krene posle puni radi super nema problema .. Dali je neko imao problem slican?

zabrljanje
02-10-2016, 23:22
Nisam bas siguran da sam te razumeo. Puni se kad vise puta pokusas i stavis kabl, ako razumem.

Da li si probao da ocistis Lightning port? Zna da se nakupi prasine i nece da puni osim u odredjenom polozaju.

somazvanica
02-10-2016, 23:46
Pazi dodjem sa posla ima oko 40 % baterije i nakacim na punjac on ne reaguje okrenem onaj konektor nakacim ne reaguje .. Ugasim ga pa utaknem konektor on krene da se pali upali se i tek posle toga krene da puni... A nekad nece ni odmah kad se ukljuci nego jos malo ga vadim istavljam u struju pa onda krece punjnje ... Ocistio sam konektor i kad krene da puni on posle toga puni prilikom svakog ukljucivanja opusteno

Igor88bg
03-10-2016, 00:44
probaj sa drugim kablom a mogao bi i sa punjacem, ako si siguran da ti je konektor cist...

mikenzi
03-10-2016, 20:54
Viđao sam ja više puta. Naravno, ne mogu da ti kažem u čemu je tačno kvar jer mi to rešavamo zamenom telefona. Ne bih da te plašim, ali će verovatno doći trenutak kada se neće puniti uopšte.


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis