PDA

View Full Version : "kljockanje" stražnje strane iphone-a 6S



Crobex
17-09-2016, 16:10
Može mi netko tko ima 6S provjeriti i reći da li kada malo jače pritisne sredinu iphone-a (npr. s palcem stražnji dio a prstima prednji dio) čuje struganje plastike. Ili bilo kakve zvukove škljocanja ?

Čini mi se kao da nisu dobro spojili sve djelove i da negdje ima lufta pa da se zato čuje, međutim teško mi je procjenit da li je ovo ista "dijagnoza" kao i kod nekih drugih koji su sa 6-icom imali sličnih problema.

Kod prijašnje 6S-ice nisam imao nikakve zvukove na pritisak i sad ne znam jel to za sevis ili ne?

Hvala

shiza
17-09-2016, 16:16
Proverio sam,nista se ne cuje.


Sent from using Tapatalk

bobanbg9
18-09-2016, 10:53
Cuje se i kod mene blago krckanje ali na maaalo jaci pritisak palca. E sad ja sam do sad to primerio ali isto tako mislim da je to normalno.

Crobex
18-09-2016, 13:02
Tesko je zakljuciti sto je tebi a sto meni blago krckanje, meni recimo to nije blago jer ne moram staviti uho pored iphonea da cujem to pucketanje.
medutim, kada par puta stsnem sredinu ekrana vise nista ne pucketa jedno vrijeme, tek nakon par minuta.
valjda plastika nakon pritiska sjedne na svoje mjesto i nakon par minuta se vrati u stanje u kojem ne bi trebala biti i zato postoji taj zrak izmedu straznje strane i ekrana

Mislim da ovo nikako nije normalno jer sam promjenio nekoliko 6sica i nista se nije culo.

nikola-srbija
18-09-2016, 13:11
Najverovatnije da se u jednom delu malo odlepilo staklo. Zato se cuje na maaalo jaci dodir i kad se otprilike pritisne na isto mesto. Nije strasno. Tako je meni bilo na 5c.

IPhone_BGD
22-09-2016, 01:37
Čuje se i kod mene na 6s, i devojci na 5s ali kod nje baš tiho.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Crobex
22-09-2016, 02:36
Jesi to primjetio odmah ili nakon nekog vremena ?
Ja se samo nadam da to pucketanje nakon godinu dana nece izrast u vidljivo odvajanje ekrana od plastike.

shiza
22-09-2016, 02:38
Sada sam i Ja jace pritisnuo i cuje se,ali samo na odredjenim mestima,ne po citavom display-u,izgleda da je to normalno.Inace tel je star mesec dana

IPhone_BGD
22-09-2016, 02:39
Evo sad sam primetio kad sam pročitao tvoj post pa uzeo da stiskam oba.
Moj je star 7 meseci, njen 6.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Crobex
22-09-2016, 03:33
Kod mene se na vecem djelu ekrana može cuti tiho pucketanje na malo jaci dodir a ovo po sredini ekrana baš pošteno "pukne" ali onda par minuta "legne" sve na svoje mjesto i na pritisak ništa ne puca.
Ocito nisu svi uređaji identicni, ko ce ga znat