PDA

View Full Version : Stallion IPTV adon



smera
13-09-2016, 23:21
Instalirajte Stallion IPTV adon iz Kodija kucanjem adrese:
http://intrcomp.com/Repository. Posle toga nadjite u repositories Instalar Primo, a zatim Intrcomp Media da biste dosli do Stalliona. Da bi ovaj adon radio morate imati instaliran i f4m tester adon koji se instalira preko Fusion, international repos, pakistani shani repo.

slavke1976
13-09-2016, 23:51
Sta moze da se gleda na ovom adon-u?

smera
14-09-2016, 00:17
Prvenstveno koliko sam na brzinu migao da vidim, US, UK, nemacki, italijanski TV kanali, dosta sportskih. Od nasih RTS, ali i Arena 1-4. Mozda ima jos aki nisam sve proveravao. Ovo je samo pod sekcijom koja se zove UK TV Servers. Dosta tih kanala radi (ja doduse imam na HTPC na kome je Kodi, instalran smart DNS koji mi omogucava gledanje geo-restricted programa, pa ne znam da li ce ovi kanali kod nas raditi). Treba probati.

slavke1976
15-09-2016, 21:43
AMAN BRATE NE CITIRAJ POST IZNAD SVOG

Ok, hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk

.stefan
16-09-2016, 01:26
@smera legendo, alal ti vera sta radis i gde kopas ove addonove...ne mogu da zamislim kako ti izgleda Kodi :D

smera
16-09-2016, 17:17
Ja volim da istrazujem po netu i da pronalazim nove addonse. Instaliram ih i probam, a preporucujem samo one koji su kod mene radili. Medjutim, mnostvo addonsa nije dobro jer opterecuje Kodi i to se narocito vidi kod slabijih masina. Zbog toga, iako je to mozda privlacno, nisam za instaliranje tzv. builds, kojih ima veci broj (mogu se najlakse instalirati preko Ares Wizarda) jer oni mozda dobro rade dok ih njihovi autori redovno odrzavaju, a posle toga mogu da nastanu problemi. Ja te addonse instaliram, ali vecinu posle i ne koristim jer prvenstveno gledam TV serije i filmove, a manje IPTV, tako da je meni u stvari dovoljno 3-4 addonsa ukupno. Najbolje je poci od cistog Kodija (sa sajta kodi.tv) i dodati one addonse koji su vam stvarno potrebno ili korisni (onda se pristupi stelovanju, video, audio, titlovi, ugasi se RSS feed, neki addonsi ako zelite stave na auto play itd.). Tada Kodi dobro radi, ne koci, lako se ukljuci i iskljuci. Ja ga imam instaliranog na vise raznih masina: HTPC (Win 10, Zotac, i-5, 16GB RAM) vezan za smart UHD TV, Mac mini 2012 (i-7), Toshiba tablet WT310 (za poneti), Raspberry Pi, a donedavno i na JB ipad miniju (koji sam nazalost vratio u normalu). Mnogim kolegama na poslu sam pomogao da instaliraju Kodi na njihovim uredjajima, a jednome cak i dao moj stari Android TV box. Probao sam skoro sve vrste uredjaja, osim ovih novih smart Android TV na koje se takodje moze instalirati Kodi.