PDA

View Full Version : iStick , SanDisk iXPand & Co.



matrix
10-09-2016, 14:26
Ne nadjoh nista slicno na ovu temu kroz search...

zanima me samo jedna stvar kod ovih ne tako jeftinih uredjaja: imam iPad Air na 8.4 i samo 16GB od toga 1GB slobodno. Hteo sam da kupim jedan ovakav uredjaj da na njega stavim 20GB muzike!
PITANJE: Kad stavim muziku na taj Flash i spojim na iPad(na Lightning port) , da li on kopira to na iPad i odatle onda pusta ili pusta direkt sa sticka!? Ili mozda neka simbioza tipa da stavlja u cach memoriju privremeno ...? treba mi pouzdan odgovor.

Hvala unapred.

smera
11-09-2016, 22:58
Mogu samo da kazem za lightning SD card koji imam. Sluzi samo za upload sa kamere preko SD kartice i to cak ne radi za sve kamere. Takodje lightning USB 3 sluzi samo za direktni povezivanje sa kamerom, ne podrzava normalne USB stikove.

AlexPa
11-09-2016, 23:53
Svi ti flash diskovi rade preko pripadajuće aplikacije koju instaliras na ipad. Samo preko iste možeš da im pristupiš.


Sent from my iPad using Tapatalk

matrix
12-09-2016, 08:33
da to znam za App, ali me interesuje da li kopira na uredjaj sa Stick-a ili direkt pusta (Stream-uje) sa stick-a? Moracu da zovem danas SanDisk Support da ih pitam, pa cu napisati ovde da bi i drugi mogli da znaju.

matrix
12-09-2016, 12:56
Chattovao sam sa SanDisk Support-om i rekli su mi sledece:
Kada se na externi stick stavi muzika, fiolmovi i slike (sta god vec) ON TO CACHIRA NA UREJDAJ i posle brise! Znaci ioak treba jedna mala memorija na uredjaju da bi ovo radilo ali je resenje dobro.

Tema moze pod lock.