PDA

View Full Version : Povremeno sivkasto treperenje na vrhu displeja koji ne reaguje na dodir



zule73
24-08-2016, 12:30
ne znam gde da stavim.ne znam da li je za novu temu ali je dosta zanimljiv i krupan problem kod 6-ice 6 plus-a
http://www.iclarified.com/56549/there-may-be-a-major-design-defect-with-the-iphone-6-video

mikenzi
24-08-2016, 13:00
Po količinama koje smo videli u servisu rekao bih suprotno.


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis

apple ios
24-08-2016, 13:00
Mozda si mogao u Zanimljive slike, klipovi, tekstovi - Apple.

U svakom slucaju, problem nije mali...


Sent from my iPhone 6

zule73
24-08-2016, 13:02
evo,mikenzi iz prve ruke.znaci samo dizu prasinu?

mikenzi
24-08-2016, 13:22
Tekst je odličan, pročitao sam ga na iFixit-u. Ne znam brojke na svetskom nivou, ali kod nas je bilo možda 10ak. Teško ih je dijagnostikovati jer se kvar dešava sa prekidima.
Malo su više izreklamirali servis po principu naša popravka je bolja od fabrike.


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis

zabrljanje
24-08-2016, 16:50
Mislim da je bolje da ovo stoji kao posebna tema u hardver delu :)

@mikenzi

Iskreno, jutros mi je prva pomisao pri citanju teksta bila identicna, malo vise pretencioznosti i reklamiranja servisa :)

Jasno je da oni ozbiljno rade neke stvari koje Apple ne zeli da radi i to im je poslovna politika na koju mi, kao ljubitelji i kupci, pristajemo.

U slucaju da je ovo prilicno zastupljeno, nadamo se da ce Apple, kao i u drugim situacijama, izaci u susret i prihvatiti da je greska kod njih u procesu proizvodnje te menjati takve uredjaje.

mikenzi
24-08-2016, 17:13
Sumnjam. Mislim da je to još uvek redak kvar u odnosu na recimo pomeranje gumice na prednjoj kameri...


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis