PDA

View Full Version : MTS Golgota...



ptomic
05-08-2016, 12:47
Hteo bih da Vam predstavim jedan sled događaja, za koji je serviser kompanije sa kojom MTS ima ugovor rekao da je to statistički nemoguće.

11.03.2015 godine sam zaključio ugovor, na 3 godine, sa MTS Srbija uz koji sam uzeo Iphone 6 uređaj.
28.06.2016. godine ga nosim u poslovnicu na prijem za servis, zbog problema sa baterijom.
14.07.2016. godine je odobrena zamena novim uređajem.
15.07.2016. godine pri preuzimanju telefona utvrdjeno je da postoji problem sa ekranom odnosno digitajzerom, pa kao takav nije ni preuzet, već je odmah vraćen na servis.
21.07.2016. godine je odobrena zamena novim uređajem.
23.07.2016. godine uređaj je preuzet iz poslovnice
27.07.2016. godine sledi nova reklamacija, zbog problema sa ekranom odnosno grafičkim čipom.
29.07.2016. godine je odobrena zamena novim uređajem.

Na stranu to što je svaki put naplaćena aktivacija kad karticu ubacim u 5C koji su mi dali kao zamenu plus svaki put je naplaćena i aktivacija kad ubacim u IP6.

mallena
05-08-2016, 12:55
Ti baš nisi imao sreće ...

technobuba
05-08-2016, 12:56
Sta je to u Srbiji sa tim jabukama? Jbte ispade svaki drugi los na mrezi kad se uzme!?


Sent from my iPhone using Tapatalk

kursula82
05-08-2016, 13:09
Evo da ne mislis da si jedini i ja sam tri sestice zemenio.
http://www.isrbija.net/showthread.php/49436-MTS-Servis-odvojen-displej-zvecka-socivo-kamere

Azimuth
05-08-2016, 13:31
I ja sam imao tri ip6. Na svakom je bila pomerena kamera, a na jednom od njih je i displej zevao i home taster krckao.
Ako si telefon uzeo i ugovor zaključio samo na post pejd broju, u tom slučaju imaš zakonski osnov da tražiš raskid ugovora i isplatu sredstava koje si im preneo tj svih rata koje si im platio (dok ćeš za pretplate morati na mišiće da se izboriš).
Ukoliko imaš dokumentovano sve ovo što si napisao, mislim na papirologiju koja se dobija prilikom predaje i odobrene zamene za svaku reklamaciju, moj savet ti je da se obratiš prvo nacionalnom udruženju za zaštitu potrošača, a ako to ne prođe onda i advokatu koji će im poslati opomenu pred tužbu.

ptomic
05-08-2016, 13:40
Ne citiraj post iznad tvog posta
By Mallena.

Uzeto uz paket+keš.
Naravno da imam sve dokumentovano, pa još i skenirano. :D

Batak
05-08-2016, 14:54
Nisi jedini, gomila ljudi je imala probleme. I ne samo kod operatera. Ja sam imao jedan sa mrtvim pikselom i jedan sa ocajnim ekranom i losom zavrsnom obradom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

bolev87
05-08-2016, 15:20
Ja ga nikad ne bih kupio za sebe sa nasih mreza. Nije to vrijedno zivaca i rasprave sa njima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

rikee
05-08-2016, 16:37
Ja sam imao italijanski ip6... jednostavno su losi... nema veze sa mrezom

kursula82
05-08-2016, 16:42
I ja mislim da nema veza sa mrezama, ip6 je bio lose izrade i to je to. Nadam se da nece da se ponovi nikad vise.

zule73
05-08-2016, 16:56
jos jedan dokaz da trebaju da se kupuju samo s modeli

vlada2907
05-08-2016, 21:52
Ja i supruga uzeli ip6 preko mts postpaid i box i oba kao puske... Rade kao svajcarac.... Bez ijedne greske.... [emoji1212][emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Batak
05-08-2016, 23:10
Pa nije svaki iP6 ocajan majku mu. :D
Imali ste srece, ali je cinjenica da je mnogo nas bilo sa problemima. Evo i drugar nosi skoro godinu dana i ima pomerenu prednju kameru.


Sent from my iPhone using Tapatalk

kakosuper
06-08-2016, 01:40
Ja sa ip6 nikad problem nisam imao. Eto sada i kod brata isti taj radi posao bez problema. Sa 6s vec crkla baterija i kedan zamenio, taj zamenjen dobio mrtve pixele i posle 5 dana sami od sebe nestali. Ne znam sta im se desava sa kontrolom kvaliteta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zivansi
26-08-2016, 22:53
Ja sam njihov korisnik vec nekoliko godina 7-8, od toga poslenjih godinu i po placam svaki mesec 22.000 dinara (koji dinar vise) i vec 3 dana vodim rat sa njima. Dakle, pre dva dana odem da obnovim ugovor za jedan od Box paketa i da porucim Playstation 4 uz isti. Sve proslo super, ugovor produzen, tj. izabran novi Box paket, a posto zaposleni u filijali nisu obuceni za porucivanje uredjaja, morao sam sutradan da se cujem sa operaterima. Isto to sam i ucinio i kaze mi operater da uplatim racun za jul, kako bih bio u mogucnosti da porucim Ps4. Istog momenta to i ucinim, ponovo ih nazovem i opet sam morao da cekam do sutra (danas) ne bi li se proknjizila uplata. Ok, danas ponovo pozovem i sada drugi problem, traze mi da izmirim dug za telefonske racune za jul, sto apsolutno nikakve veze nema. Odem u filijalu i jedan gospodin mi kaze da to tako mora i da mu nije jasno kako je njegova koleginica mogla tako nesto da mi precuti i cak da obnovi ugovor. Jos mi napominje da je to uradila na svoju ruku. Ne kontam. Sada mi pisu "Zao nam je sto imate lose misljenje o Mts-u, verujte nam da cemo se potruditi da Vas razuverimo." Kod njih se defjnitivno ne zna krsni kraj.