PDA

View Full Version : ITunes sync



marija
20-12-2009, 10:56
prethodna tema je zatvorena, inace htedoh je iskoristiti.


Dakle postoji mogucnost sinhronizacije vise telefona na isti PC-itunes.Tipa nas 2 u kuci imamo telefon i sinhr. na i tunes?



Da li je moguce sinhronizovati SVE aplikacije koje su u i tunes-u, cak i one koje su placene za stari tel.

(uzeli bi jos jedan i phone, ali se razmisljamo).


Hvala

ReCkA
28-12-2009, 16:04
Da. To se plaća za account i može da se koristi na više telefona. Ne znam da li ima neko ograničenje... Ja koristim na 2.

zoran st
20-01-2010, 23:21
jel mi moze neko reci dali ce se sve izbrisati sa iphona kada ga sinhronizujem sa itunes-om posto sam formatirao racunar i ponovo instalirao itunes!!!

iMorris
25-01-2010, 20:52
Do sada nisam instalirao nijednu aplikaciju preko iTunes-a, ako sada budem uradio sinhronizaciju da li ce mi izbrisati aplikacije koje su instalirane direktno sa iPhone-a(preko iFile-a ili Instalusa)?

Bilo bi mi od velike pomoci ;)

Mistrija
28-02-2010, 03:12
Nebi trebalo.
Meni cak rade paralelno placene app sa storea, crackovane i ove sa Installousa. Niko nikoga ne dira :)

zexx0r
28-02-2010, 10:16
jel mi moze neko reci dali ce se sve izbrisati sa iphona kada ga sinhronizujem sa itunes-om posto sam formatirao racunar i ponovo instalirao itunes!!!

Da izbrisaće sve samo prvog puta nakon formatiranja kompa.
Tada uzmeš lepo i napraviš ponovo music,photo i applications library - a onda pukneš Sync.

iMorris
28-03-2010, 03:17
Tek sad videh odgovor :)

Juce sam prvi put radio restore from backup i nije mi bas sjajno proslo.

Preko iTunes-a i preko Rock-a. Rock mi nije sve sacuvao, verovatno neke nije mogao jer ih ima samo u Cydia?
Sacuvao mi je samo 1/3 aplikacije iz iTunes-a. To je verovatnoj jer sam ih intalirao preko Intalusa, iFile-a itd...?
Fajlove koje sam primio preko bluetootha nije sacuva...verovatno i ne treba...
Moje pitanje je kako najbolje uraditi backup aplikacije i ostalih stvarcica?

mikenzi
28-03-2010, 12:15
Ja iz Cydia radim backap preko APT backup aplikacije. Nezgodno kod ove aplikacije je to sto ona ustvari pravi samo backup spiska svih aplikacija koje imas, pa posle opet moras da ih downloadujes sve kada radis restore. Mnogi koriste Rock i ne znam zasto ti nije sacuvalo. Imas i Cyder, nadji na googl-u, on cuva na kompu cydia aplikacije pa posle odradis sync... Sto se tice App Store aplikacija, i kada instaliras preko Installous-a uvek odradi Transfer purchases da ti te aplikacije budu u itunes-u takodje... I sledeci put kad budes radio reinstalaciju sistema na kompu iskopiraj folder iTunes koji je u My Documents/My Music i posle ga samo vrati i sve ce ti biti sacuvano...

iAlfa
28-03-2010, 12:47
Aplikacije koje su kupljene u App Store preko tvog accounta, mozes uvjek sinhronizovati tj. Instalirati i na drugi telefon besplatno i bez problema, pa cak iako ih izbrises iz iTunesa, dovoljno je da odes na tu aplikaciiju i kliknes za skidanje, dobices odgovor da je ista placena i pocece instaliranje, tako bez brige...

iMorris
28-03-2010, 16:49
Uvek sam radio Transfer purchases i na kraju mi nije vratio prilikom backup-a. Vise od polo igrica nije sacuvao, iGO... Ne znam sta moze biti problem.

Znaci APT backup radi kao Rock. Napravi spisak i posle samo poskida?

Probao sam da sacuvam foder SMS, prekopirao ga u telefon preko postojeces i posle toga vise e mogu da primam poruke. Restartovao tel medjutim opet isto. Uradio restore i proradilil.
Kako mogu da se sacuvaju poruke odvojeno, mimo backup-a. Glupo je sto te poruke ne mogu da se sacuvaj i da ti budu vidljive na kompu.

maaxiimus06
29-03-2010, 00:10
kad instaliras na iphone sistem iz nova,pravo mu udaris cydia,pa izvuces installous...
zatim skines jednu free aplikaciju sa app store i tek posle uradis restore from back-up...
jer,ako ti nije instaliran instalous,i repoi koji podrzavaju crack aplikacije,iphone ih ne moze pokazati...

probaj i sada da instaliras instalous i sve repoe za crack aplikacije,pa opet uraci backing-up from restore...