PDA

View Full Version : Novi Kodi 'Krypton'



smera
08-07-2016, 09:25
Developeri Kodija su u zavrsnoj fazi za zvanicno objavljivanje nove 17. verzije Kodija pod nazivom 'Krypton'. Ova verzija kao testna alpha 2 verzija moze se skinuti sa njihovog sajta
https://kodi.tv/kodi-v17-krypton-alpha-2/. Potpuno je drugacija od postojeceg Confluence skina i predstavlja pravo osvezenje. Naravno, sadrzi i niz tehnickih poboljsanja o cemu mozete videti u tekstu na sajtu.

igoce
08-07-2016, 09:30
Ja ne znam zasto, ali jako drugo trazi filmove, sa starom verzijom sam filmove pronalazio iz prvog drugog puta, a sad film trazim po 5-10min i cesto i odustanem ... jednostavno kao da nema fih filmova koje trazim, a siguran sam da ih ima, jer sam ih vec trazio sa starom verzijom Kodija, ne znam da li jos neko ima tih problema.

smera
08-07-2016, 22:44
Nisam najbolje razumeo. Trazis filmove u okviru pojedinih adona putem search ili kad kliknes na neki naslov filma pa ti ne daje strim? Ja nisam imao vremena da Krypton malo duze testiram, ali koliko sam video napr. adoni Exodus, Niter, MovieFlix, HD Box rade normalno. Proveri ponovo setup Kodija i pojedinih adona, mozda da stavis na auto play tamo gde moze, jer kad se instalira nova verzija desava se da se setup koji je ranije radio malo poremeti.