PDA

View Full Version : Zamena uredjaja od strane Apple



ivanica28
12-06-2016, 21:59
Cao svima, imala sam kvar na mob , tacnije nije mi wifi radio kako treba, poslala sam za Bg i meilom je isla komunikacija, stigao mi je novi uredjaj ☺️ Potpuno novvvvv... Nadala sam se da je na iOS 8.4 ali je ipak bio na 9.3.1., e sada kad sam moj slala rekli su mi da ga ne vracam na fabricka podesavanja da bi mogli da dijagnostikuju kvar, tako sam ostavila svasta na mobilnom nadam se da ce ga momentalno reciklirati ☺️ Ili bar vratiti na fabricka podesavanja... Necu biti pri racunaru gde mi je iTunes da bi mogla da bekapujem podatke pa me sada zanima kako mogu da vidim koje sam aplikacije sve imala pre, nece da me konektuje sa mob na iTunes... A svasta mi fali od aplikacija... Kako da ugasim ovu berzu i obavestenja kad povucem kursor od gore? I zaboravila sam gde se podesava ono kad stigne poruka da se ne vidi tekst na zakljucanom telefonu

Byakuya
12-06-2016, 22:05
Pa Ivanice prvo omasila si ovo je software pitanje ne hardware...to na stranu odes na Appstore na telefonu pa na Updates i gore imas Purchased...tu se nalazi spisak aplikacija koje si skidala sa svojim account-om

apple ios
12-06-2016, 22:28
Berzu i sve sto neces iskljucis tako sto otvoris Notification Centre i ides na Edit.
A za poruke ides na Notifications/Messagess i iskljucis Show message preview.


Sent from my iPhone 6

ivanica28
14-06-2016, 09:05
Nisam na to mislila za Viber i sms , vec da kada mi stigne poruka bude od koga je ali ne i tekst poruke? I kako da ugasim ovo sto pamti kad sve aplikacije srolam u desno pa se dodje do onih nekih precica, tj. Valjda najcesce pozivani i poslednje koriscene aplikacije? To ne zelim da se vidi

Srecko
14-06-2016, 10:02
Nisi mislila na viber i sms, "vec da kada mi stigne PORUKA"..... ?!?!

Receno ti je gore kako da resis problem, a inace za "ovo sto pamti....." Itd, slabo te razumem.


Sent from my iPad using Tapatalk

apple ios
14-06-2016, 12:09
Da, dobro sam napisao u prethodnom postu. A za ovo drugo:
iTunes and App Store/Suggested Apps i iskljucis to.


Sent from my iPhone 6

vlada11070
14-06-2016, 12:13
Nisam na to mislila za Viber i sms , vec da kada mi stigne poruka bude od koga je ali ne i tekst poruke?

Udji u Notification centar, nadji messages, u Alert style selektuj baners ili alerts i ispod toga iskljuci Show previews i mislim da ces tako dobiti da kada stigne poruka vidis od koga je, a ne vidis tekst poruke.

zabrljanje
14-06-2016, 12:15
Bitno je da je sve ovo vezano za naslov teme :D

vlada11070
14-06-2016, 12:26
Dosta puta krenem temu od pocetka da citam pa nekad odgovorim u nadi da cu nekome pomoci iako je pitanje u pogresnoj temi, ne namerno nego zaboravim sta sam poceo da citam. [emoji4]

ivanica28
14-06-2016, 14:03
Mislila sam na Siri predloge, kako to da ugasim ne vidim nigde opciju za to

DarkSide
14-06-2016, 14:40
jel ti problem ovo da uradis?
https://www.google.rs/search?q=how+to+turn+off+siri+suggestions&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en-us&client=safari&gws_rd=cr&ei=xexfV_33FIKGU7f2k6AG
sve smo ti ovo vec pisali ranije...

ivanica28
14-06-2016, 15:34
Izvinjavam se na pogresno postavljenoj temi i pogresno napisanim pitanjima takodje se izvinjavam svima na uznemiravanju , nije mi bila namera...