PDA

View Full Version : Kako backupovati sms poruke na racunar - galaxy s3



lowzyyy
23-05-2016, 16:19
Imam jedan galaxy s3 ( krsina ) koja se iskljucuje sam od sebe ne znam sto i hteo bih da bekapujem sms poruke i posle da ih vratim. Ima li neki pouzdan program za to ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Byakuya
23-05-2016, 16:35
Stav ti je super...no dobro...smsbackup imas u playstore...

komsa
23-05-2016, 16:40
.........ovaj lično koristim i nemam primedbi...........

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softrelay.calllogsmsbackup&hl=en

stipp
23-05-2016, 16:53
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

Takodje odlican...
Pa koji ti vise odgovara.

lowzyyy
23-05-2016, 17:00
Koji stav ? :D
Ovaj telefon je imao toliko problema da je blago reci da je krs..
Hvala momci provericu apps kad budem mogao


Sent from my iPhone using Tapatalk

komsa
23-05-2016, 18:18
Ne znam o kakvim problemima pričaš,svojevremeno to je bio dosta uspešan flagship model.........iz vremena iPhone-a 4S (2012)

lowzyyy
23-05-2016, 19:06
I brat i devojka imaju problem sa njim. Samo se iskljucuje, kresuje, dva puta se lomio ulaz za punjeje, random roming, bagovanje power dugmeta( restartovanje telefona ), lajsne se grebu i pucaju brzo a zamena nemoguca, instaliras mu dve aplikacije on po 20 sec ulazi u galeriju slika, seckanje muzickog plejera, ne moze da ga prepozna komp. Mislim da je telefon uzasan i da je s2 bolje vrsio posao od njega...


Sent from my iPhone using Tapatalk

komsa
23-05-2016, 20:24
.........nijedan od navedenih problema nisam imao ni u najavi , žao mi je da te toliko muči.Jedino da ga prodaš i uzmeš nešto drugo ?

lowzyyy
28-01-2017, 20:13
Evo me opet na ovom telefonu. Da li postoji program koji moze da bekapuje sve kao kod nas na ip ali wireless i da li postoji neki dobar program da prebacim slike, pesme, kontakte,sms na komp isto wireless ?

rikee
28-01-2017, 20:31
Neki FTP klijent za transfer podataka... ima dosta SMS backup programcica... vidi u kom formatu ti odgovara

Azimuth
29-01-2017, 09:01
App backup & restore ili Super backup pro. Koji ti bude lepši, oba rade isto. Bekap svega i šalju na karticu, cloud ili gde već hoćeš. A možeš da odeš u recovery i uradiš backup. Opcija koliko hoćeš, lokalno, na memorijsku karticu, oblak ili računar.
Za bežičnu konekciju imaš gomilu opcija. Možeš ovo što je @rikee napisao ako znaš šta trebaš da uradiš. Ako si duduk ili su ti to španska sela, onda npr AirDroid ili SideSync ili gomila drugih aplikacija koje slično rade.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

lowzyyy
29-01-2017, 15:34
Kul izvukao sam sve, sad bih da mu ubacim rom ali nemam sd card i ne prepoznaje ga komp. Instalirao sam neki KingRoot kao app za rutovanje ali ne znam da li je to uspesno uradio. Kako da instaliram custom rom bez sd card ?