PDA

View Full Version : Slika se nakon brisanja vraca camera roll



technobuba
20-05-2016, 13:31
Imam od prije dva dana cudan problem. iPhone ima 64gb memorije, nema mozda 200 fotografija u njemu bla bla, cloud stream i photo iskljuceni... Izbrisem fotografiju i ona ne ode u recently deleted, pogledam nema je, vratim se ona opet u came raroll-u :( ne kontam sta se desava!? Zadnji iOS sve normala radilo... Da li se nekome desavalo ovo?

Edit:

Sve samo od sebe proradilo opet normalno... Taman se spremao restore :)

nixysx
21-05-2016, 02:32
Eeeeh brate po pitanju toga imam odvise ogromne probleme. Imam 32GB model i imam oko 3000 slika i kad izaberem tiga 300 slika i idem na "delete" telefon se zapuca, zamrzne i samo mi naprimer izadje iz galerija, onda opet markiram slike koje zelim da izbrisem i one nestanu, pa se markiraju neke druge, koje ne zelim da brisem a ove pritom nisu otisle u one nedavno obrisane. Takodje recimo nekad slikam i slike nece da se razbistre, onako nisu mutne od fokusa vec telefon nece da ih ucita, ne mogu ni da ih izbrisem ni nista i onda izadjem iz galerija one nestanu i posle par sati se pojave normalno. Stalno mi se puni memorija, imam tipa sad slobodno nekih 300MB. A video snimke imam samo sa Snapchat, koji nisu duzi od 10 sekundi i imam ih oko 110.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Byakuya
21-05-2016, 07:58
Koja ti je verzija iosa?