PDA

View Full Version : Treperanje ekrana



nixysx
13-05-2016, 01:43
Ovako, bas malo pre sam ga restartovao dva puta, nebitno, i pre toga je sve lepo radilo i restartovao sam ga treci put onako home button + power button i nije hteo da se ukljuci, nekih 10 minuta ni uz pomoc punjaca, nikako. I odjednom se sam ukljucio i od kako se ukljucio ekran je poceo da treperi, onako malo zmirka, trepka kako da nazovem, nije ekran vec one lampe sto daju svetlo displaju, to se desava cim malo pojacam osvetljenje. Telefon se nije pregrejao jer nije bio uopste vruc, sta da radim!?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Pavle
13-05-2016, 03:25
Znaci da je to pozadinsko osvetljenje otislo, desava se cesto na losim, zamenskim, ekranima... Koliko se ja razumem jedini nacin je zamena, ako se vec odlucis na taj korak onda trazi bar neki "bolju" kopiju ekrana :)

goracha
13-05-2016, 09:35
Verovatno je menjan ekran. Ostavi ga tako, trebalo bi da prestane samo od sebe u toku dana. Postoji i mogucnost da se zameni samo pozadinsko osvetljenje.

milosnbgd
13-05-2016, 09:41
I meni se to se desavalo za zamenskim ekranom, odneo sam u servis gde sam menjao i ugradili su mi nov. Verovatno je loseg kvaliteta.

nixysx
13-05-2016, 12:40
Nikad nisam menjao ekran, touch, nista. Nikad telefon nije ni otvaran ali dobro je prestalo je samo od sebe, sada je sve normalno. Ako se opet desi nosim u servis jer imam garanciju jos dva meseca. Hvala vama na pomoci u svakom slucaju[emoji4]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

goracha
13-05-2016, 14:04
Ako se desi odmah u servis dok nije istekla garancija.


Sent from my iPhone using Tapatalk