PDA

View Full Version : Zamena telefona u Telenoru



dachakragujevac
09-05-2016, 10:39
Pozdrav drugari, evo i ja da se prikljucim forumu. I ne svidja mi se bas sto je prvo pitanje koje cu da postavim u vezi kvara na Iphone 6, ali sta je tu je:
Elem, kupio sam telefon pre nesto vise od godinu i po dana preko Telenora i od skoro su mi se pojavile neke vibrirajuce horizontalne i vertikalne crte na displeju, i to narocito kada sam u galeriji, fejsbuku, instagramu, lock screenu i ostalim app gde ima fotografija. Telefon sam reklamirao, i odobrena mi je zamena, tako da sad upravo cekam na istu. Pitanja su sledeca:
1. Sta li se desilo sa ekranom?
2. Da li dobijam glanc novi tel (izvinjavam se ako ste o ovome vec pisali, ali cesljajuci forum, naisao sam na mts-iskustva)?
3. I koliko se otprilike ceka da zamena stigne?
A evo i fotografije na kojoj se vidi sta se desavalo sa ekranom:
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160509/fdbc162d04bc985f55805865822ae1ec.jpg


Послато са GT-I9060 уз помоћ Тапатока

.stefan
09-05-2016, 12:08
trebalo bi da dobijes nov, zamenski telefon... za čekanje je relativno... nedelju do dve

dachakragujevac
09-05-2016, 19:24
Malopre svratih do poslovnice da pitam kada stize i u kakvom stanju, rece mi lik tamo da bi trebalo vec sutra, prekosutra i u full pakovanju (vakum), a da ja njima navodno vratim staro pakovanje, naravno sa sve slusalicama, punjacem i ostalim. Sve mi je to malo nelogicno, jer na moje pitanje sta ako sam kutiju bacio, a slisalice i usb kabal su mi neispavni (kod mene je inace sve 10/10), nije mi da bas neki precizan odgovor. Sacekacu jos neki dan, pa cemo videti pravu istinu.

Послато са GT-I9060 уз помоћ Тапатока

.stefan
10-05-2016, 00:53
Ako ti je rekao da ces dobiti novi, dobices novi.... u mtsu su isto tako menjali

Azimuth
10-05-2016, 10:16
Ne mora da znaci. I u mts pricaju da daju nove, pa opet u vecini slucajeva daju u onom transportnom pakovanju. U svakom slucaju nema razlike u telefonima, jedino imei sa kutije i telefona sto se ne poklapa, al imas garanciju i vozi [emoji6]

.stefan
10-05-2016, 10:34
u telenoru sta kazu, uglavnom ispostuju, postoji velika razlika u odnosu prema korisnicima u poredjenju sa mts-om

dachakragujevac
10-05-2016, 21:33
Stigao je! U kutijici bez pratece opreme,ista boja,i sto je najvaznije nov sa dve godine garancije [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk

bobanbg9
10-05-2016, 22:28
Dobro si napisao "uglavnom". Nema razlike veruj mi. I jedni i drugi su isti sto se vidi iz prilozenog.

.stefan
10-05-2016, 23:50
Greska je sa strane sluzbenika sto je obecao nesto sto generalno nije slucaj...
Veruj mi da nisu isti... podrska korisnicima Telenora je svetlosnu godinu ispred Telekoma.. i sam odnos prema istima... rokovi se uvek ispostuju... u mnogo situacija bude i pre...