PDA

View Full Version : In-ear slusalice do 5000 dinara



Igor88bg
29-04-2016, 19:15
E ovako kulio bih neke skromne sluske do 5000din maksimalno. Interesuje me kakve su skull candy sluske (kazu da su u rangu beatsa a kostaju manje) i sta bi jos preporucili za tu sumu. Da naglasim in ear me zanimaju.

Byakuya
29-04-2016, 19:45
altec lansing kostaju tu do 5k a fenomenalne su...

Igor88bg
29-04-2016, 22:54
NIsam ih vidjao u Srbiji, postoji li neki uvoznik ili moram da jurim na oglasima? Ps kakve su Skull Candy?

Joca1995
29-04-2016, 23:41
Kupi Jbl reflect bt,ima ih na kp za 45 evra.Pa ispisi kakvi su utisci :)

Salim se,ja sam gledao neke slusalice i naleteo na gore pomenute.Iskustva korisnika i nisu neka,ali me vuce da ih uzmem jer su u pola cene a i otarasio bih se kablova.

Uzgred,da li neko mozda koristi jbl reflect i kako vam se cine?

Igor88bg
29-04-2016, 23:54
Prvi bih uzeo bt ali su van te cene, a i te na kp su mozda kopije ili polovne... A bas sluske polovne da uzimam... Nesto nisam pristalica koriscenja tudjih in ear

zule73
29-04-2016, 23:56
nemoj BT,znajući tebe,ima da ti seckaju! :D

Joca1995
30-04-2016, 00:56
Ne zelim da ovo zvuci kao ubedjivanje :) Ali nisu polovne naravno.Samo ukucaj ime slusalica koje sam gore napisao izbacice ti,ima covek oko 15-20 komada sve u kutijama.

E sad ovo sto zule kaze znaju da zezaju te bt,zato ja i ohrabrujem tebe da ih uzmes prvi.

Edit:Sad bas gledam 35e,nisu 45 moja greska.

gnd
01-05-2016, 23:57
http://tuxiaomi.es/wp-content/uploads/2015/12/5.jpg

"Xiaomi hybrid", имам их неких месец дана можда тек, али за те паре (3300 на купујем продајем) мислим да не може боље. Пре тога сам имао "sol republic jax", њих ти исто могу препоручити, али ипак мој глас иде хибриду. Е сад, зависи све и од музике коју слушаш, ове већ имају еквилајзер у себи у облику слова V који је прилагођен електроници са јачим басем, док неки топлији звук може да се чује на "xiaomi piston 3" рецимо (њихова цена је око 2500). Ако те занима наручивање са кинеског сајта, ту је доста јефтиније, само се чека неких месец, месец и по дана, а коштају око 20 долара. Само се пази копија, има их доста.

Ако те занимају, ево нешто више о њима: http://www.head-fi.org/t/786589/xiaomi-hybrid-iem-thread-piston-successor

Pavle
02-05-2016, 01:02
Predlazem ti da pogledas ove sa popustom :)
https://www.harmankardon.com/earbuds/IENC.html?dwvar_IENC_color=Silver

Byakuya
02-05-2016, 01:17
U cemu je fora sa ovakvim popustom???

Pavle
02-05-2016, 01:19
Ne znam, slucajno sam danas naleteo na ovo, trazio sam na njihovom sajtu neki wireless zvucnik i ovo mi je izaslo, isplati se u svakom slucaju :)

Byakuya
02-05-2016, 01:26
Upravo gledam kako da ih narucim:)

Igor88bg
02-05-2016, 01:47
Ovo je zaista veoma povoljno.... verovatno za te pare su izuzetne...

igoce
02-05-2016, 02:00
Izgleda da imaju dostavu samo za US :-/

.12xx
02-05-2016, 02:05
Kupi preko Shipito.com


Sent from my iPhone using Tapatalk

igoce
02-05-2016, 02:22
Hm, koliko vidim skroz su im ok cene za najjeftiniju dostavu, jesi li imao iskustva sa njima?

kylle
02-05-2016, 03:49
Poznajuci marku ne bih nikad dao losu ocenu, e sad posto volim da citam review-ove kupaca, evo ostavicu primer ispod gde mi bas ne daju neku sigurnost za noise cancellation (nisam ih cuo pa ne znam), u poredjenju sa Bose koje sam cuo i odusevio se.
Inace standardna cena na amazonu je 34$ tako da nije neki katastrofalno velik popust btw.
Ako neko ima licno iskustava neka napise malo ovde, znacilo bi.
http://s32.postimg.org/yijuyd7ol/Screen_Shot_2016_05_02_at_02_41_43.png

.12xx
02-05-2016, 09:07
Hm, koliko vidim skroz su im ok cene za najjeftiniju dostavu, jesi li imao iskustva sa njima?

Odlicni su. Oko 4$ je kostala (2$ je njihova taksa i 1.6$ postarina) dostava za BiH manjih paketa sa amazona. Paketici stizu za 10tak dana. Airmail economy najjeftinija opcija poste. Ali stize kao i standardna USPS posiljka.

Kad stigne posiljka u njihovo skladiste odmah dobijes slike paketa, dimenzije i tezinu na mail i tada vidis opcije dostave.

Za par dodatnih dolara ti vise paketa sastave u jedan, izvade fakture, prepakiraju, sam popunjavas carinsku deklaraciju paketa - vrijednost posiljke radi carine itd. Ako te jos sta zanima pitaj.

Evo ti i aplikacija

Shipito Mobile - US Mail Forwarding by Shipito LLC
https://appsto.re/us/oIAl6.i

igoce
02-05-2016, 14:28
I ja volim da citam komentare :-) Mada samo dva komentara su ih tako ocrnili od preko 130 ako se dobro secam, ali ima nesto i do coveka, tj do covekovog cula sluha, ne cujemo svi isto i ne osetimo svi isto ukuse i mirise, kao i boje, neko vidi malo drugacije od ostalih, ovo kazem jer dok nisam upoznao svoju lepsu polovinu mislio sam da ja imam normalan sluh i miris, ali me je ona razuverila, prosto je neverovatno kako ona cuje neke stvari koje ni ja ni moji prijatelji ne cujemo, na primer pistanje iz punjaca za iphone, pistanje iz napajanja u kompu. cenim da 99% ljudi to ne cuje, ali ona cuje, na primer dve sobe od nas se nalazi nas kucni ljubimac africki patuljasti jez, on je jako tiha zivotinja i jako ga retko cujem, ali ga ona cuje kada se seta, a mi ostali nista, i jos na ne veruje da mi to ne cujemo, al kada ustanemo da proverimo on stravno seta ... isto tako ima i culo mirisa, oseti neke mirise koje mi "normalni" ne osetimo, ili oseti miris na jako velikoj udaljenosti od nas itd ...

Tako da ta dva komentara mogu biti i te prirode, ne kazem da je tako, ali je jednostavno previse dobrih komentara, a ameri znaju da ocrne i najbolje proizvode, ako nesto nije bas onako kako su ocekivali.

.stefan
02-05-2016, 15:50
Ta dva komentara su bas ono sto treba da vidiš da odustanes od kupovine ovoga ;)
zasto?
zato sto Harman kardon dozivljavas kao highend marku koja pravi hifi i imas utisak da ces dobiti takve slusalice... jer te navuce popust da kupis nesto sto kosta preko 100 dolara za 20ak...samim tim ocekujes hifi slusalice... koje ocigledno to nisu...
pa i nek je samo jedan los komentar pa nije to to... ajde da je blazi, ali ovi su ih bas ocrneli...a nije jedini negativan komentar....

slazem se da ne treba slepo verovati komentarima, ali kad hifi neko poredi sa jeftinim slušalicama onda tu nesto nije u redu, jer kod pravog hifi nema greske

Igor88bg
02-05-2016, 17:07
Ja i dalje nisam siguran sta je najbolji izbor za ovu svotu novca... Ima ki neko iskustva sa kosturskim slatkisima?

Zilas
12-06-2016, 09:09
Sound magic e50....čist zvuk, dobra izolacija, solidan bas. 70$ na ebay. Pošalje ti kinez i navede neku mizernu cenu, samim tim ne platiš porez, jbg daj malo više i uživaj


Sent from my iPhone using Tapatalk

bearsstorm
12-06-2016, 09:32
Po meni bolje od apple slusalica za te novce nemas mislim da ces baciti 50e


Sent from my iPhone using Tapatalk

alexwolf
12-06-2016, 10:31
Sennheiser CX 300-II ima na kupujem prodajem za 4850din.
Originalne. Fenomenalne su za taj novac.

kylle
12-06-2016, 10:48
Jel ih koristio neko, bas me zanima jel sam veliki ljubitelj te marke i stvarno bih pazario ako vrede.

Byakuya
12-06-2016, 11:35
Imao ja i bas se razocarao...asimetricni kablovi su za mene najgora moguca stvar...jack dole je uzas budzast...

I nazalost ja sam kupio felerican model pa je riknula jedna sluska za 10tak dana...

Ali ove momentum sto imaju verujem da vrede novca...

lowzyyy
12-06-2016, 11:39
Cx 300 super. Preko 3god imam koristim za trening i odlican poso rade. Asimetrican kabl je odlican jer mi tako nikada nece ispasti iz uveta. Kad uzmem apple ear pods nekako mi cudno sto imaju obican centrirani kabl.
Izolacija od zvukova 80% znaci super

Sent from my iPhone using Tapatalk

kylle
12-06-2016, 12:19
Kome verovati? :??:

Byakuya
12-06-2016, 12:35
Da se odmah razumemo jedina cool stvar oko apple sluski jeste sto dodju za dz uz telefon...sto se tice cx300 bas zbog tog asimetricnog dizajna su mi bile truba za trening...konstantno jedno uvo vuce vise posto citava tezina pada na tu stranu...i sa svakim korakom to osetis tj. cujes...mozda nekome odgovaraju...za mene takve nisu...

alexwolf
13-06-2016, 00:50
Meni su cx300 super. Asimetrican kabl meni jako znaci jer mi ne ispadaju slushke iz uveta. Generalno sam zadovoljan zvukom, a ima i potpuno ok noise cancel.