PDA

View Full Version : RWatch



grgaa
19-04-2016, 20:14
Jel ko koristi ovakvu vrstu smart watch-a uparenog sa iphone
https://www.google.hr/search?q=rwatch+m26&espv=2&biw=1680&bih=949&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjP3dizmZvMAhXL1RQKHb2oB6sQsAQIJQ&dpr=1

bobanbg9
19-04-2016, 23:53
Moj predlog da ne bacas pare. Nego skupi lepo kad budes mogao i kupi iwatch jer ovo uparivanje sa iphonom satova kojima je primaran rad na androidu nema blage veze sa zivotom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

NSBucov
20-04-2016, 07:19
Ja imam nešto slično u-watch (38€). Kupio sam ga namenski za pecanje i radi mi posao. Nije baš neki kvalitet zvuka, ali mogu da pričam i pecam. Osetim dobro vibraciju na ruci i dok vozim čamac, javlja prispeće sms i pošte. Uparivao sam ga i sa androidom i sa iPhone. Ako ti ne treba visok kvalitet - radi posao.

grgaa
20-04-2016, 13:49
ma netreba mi nesta vrhunsko eto bas to sta si i ti radio sa njime, samo bi volio da mi da obavijest kad dođe sms, pozivi rade dobro. platio da 20$ tak da je bespredmetno govorit o iwatch koji je višestruko skuplji

grgaa
21-04-2016, 17:00
jesi koristio kakvi program na iphone da ti pokazuje obavijesti za sms
Ja imam nešto slično u-watch (38€). Kupio sam ga namenski za pecanje i radi mi posao. Nije baš neki kvalitet zvuka, ali mogu da pričam i pecam. Osetim dobro vibraciju na ruci i dok vozim čamac, javlja prispeće sms i pošte. Uparivao sam ga i sa androidom i sa iPhone. Ako ti ne treba visok kvalitet - radi posao.

NSBucov
21-04-2016, 17:02
Ne, samo sam ih povezao plavim zubom i sat redovno zavibrira i otpeva notifikaciju. Simple as that.