PDA

View Full Version : Telenor + Sbb = SUPERSET



milan64586
04-03-2016, 20:01
SUPERSET za Telenor i SBB korisnike

Mobilna i fiksna telefonija, digitalna televizija, mobilni i kućni internet na jednom mestu

Kompanije Telenor i SBB predstavile su SUPERSET - ponudu zajedničkih pogodnosti za korisnike mobilne i fiksne telefonije, digitalne televizije, mobilnog i kućnog interneta. Korisnici SUPERSET ponude dobijaju 50% više saobraćaja na Telenor broju, 10 Mb/s brži kablovski internet i dodatne HD TV kanale, u okviru SBB-a.

„Digitalizacija se dešava svuda i Srbija nije izuzetak. Upravo partnerstvo SBB-a i Telenora predstavlja odgovor na potrebe korisnika da uvek i na svakom mestu budu povezani. Kvalitet naše mreže im to već omogućava, a sada smo otišli i korak dalje i želimo da pružimo korisnicima još više pogodnosti koje mogu ostvariti na jednostavan način, bez odlaska na prodajna mesta, putem aplikacije na svojim mobilnim telefonima,“ rekla je Ingeborg Ofsthus, generalna direktorka Telenora Srbije.

„Saradnja Telenora i SBB-a je rezultat brige o korisnicima i njihovim potrebama. Želja nam je da kreiramo objedinjenu telekomunikacionu ponudu koja će kvalitetno odgovoriti na rastuće zahteve korisnika, ali i tržišta na kome poslujemo” – istakao je Goran Vasić, generalni i tehnički direktor SBB-a i dodao: „Odlučni smo u nameri da budemo kompanija koja ide u korak sa svetskim trendovima, što potvrđuju sadržaji i servisi koje kreiramo, ali i SUPERSET ponuda koju predstavljamo.“

Pored navedenih pogodnosti, korisnici obe kompanije na raspolaganju imaju po 1000 minuta besplatnog saobraćaja za pozive između SBB fiksnog i Telenor mobilnog broja, u oba smera.

Počevši od 7. marta, SUPERSET mogu da aktiviraju svi privatni korisnici, koji imaju odgovarajući Telenor postpejd paket i SBB digitalni paket, bez dodatnih troškova i sklapanja nove ugovorne obaveze. U istim pogodnostima ponude mogu uživati i svi novi korisnici SBB i Telenor referentnih paketa. Pritom, korisnici mogu da kombinuju bilo koji od Telenor i SBB paketa koji su deo SUPERSET ponude.

Telenor i SBB SUPERSET ponudu korisnici mogu aktivirati preko Moj Telenor aplikacije, Portala Moj Telenor, Portala MOJ SBB, dolaskom na Telenor prodajno mesto ili dolaskom na SBB prodajno mesto.


Sent from my iPhone using Tapatalk

skiper
04-03-2016, 20:04
Cuo sam i VIP sprema nesto tako.

rikee
04-03-2016, 20:25
VIP sprema, ili vec ima, u kombinaciji sa Orion Telekom

.stefan
04-03-2016, 20:30
Sudeci po Telenoru sve informacije u vezi ovoga ce biti dostupne u ponedeljak... Ovo je sve nezvanicno... Mada verujem da je to to...

Samo je pitanje sta sa biznis korisnicima?

bekilence
05-03-2016, 04:09
Korisnici SUPERSET ponude dobijaju 50% više saobraćaja na Telenor broju

Jel se zna kakvog saobracaja, ili moramo cekati ponedeljak za sve detalje?


Sent from my iPhone using Tapatalk

milan64586
05-03-2016, 09:40
Cuo sam da ce biti minuti+mb+sms, ali do ponedeljka se to nece znati nista sa sigurnoscu. Sto se mene tice i samo internet da dodaju, ako ne budu uslovljavali taj prelazak necim, ja cu biti super zadovoljan.

zikicz
17-08-2017, 23:12
Vidim da niko ne pise o ovome,mada mislim da je sasvim ok.
Preko telenor app,upisivanjem broja ugovora kod sbb-a,dobija se 50% svega sto imate u paketu.
Ja sam usput potpisao i novi ugovor na godinu dana (nisam uzeo telefon) i dobio popust 20% na pretplatu kao i 10gb neta svaki mesec u naredna 24 meseca. Dakle i kad istekne ugovor od god dana,ostaje jos jedna god sa 10 gb mesecno.
Sve i svemu imam 11,5 gb mesecno neta,koji uz veliki trud necu moci da potrosim. Evo pola meseca i imam jos 7 gb.
Zadovoljan.

cikaZubic01
18-08-2017, 10:00
Ja imam 50% popusta na telenor mreži i adekvatan sbb paket i nisam mogao da aktiviram superset zbog popusta koji imam u telenoru

mikenzi
18-08-2017, 20:09
I ja imam tih 11gb neta, uspeo sam dva puta da potrosim :) i naravno 50% popusta

zikicz
18-08-2017, 20:37
Koji si car![emoji3]

mikenzi
18-08-2017, 20:46
Brzo se razmazis veruj mi. Sednes u kafic, izvadis komp, nema konobara da dobijes Wi-Fi, uključiš Hotspot i ode par giga dok popiješ kafu.

nenadjow
18-08-2017, 22:12
@mikenzi kako si dobio popust od 50%, znam da daju 30% za stare korisnike, ali mi nije jasno kako dobiti 50%?

p.pera
18-08-2017, 22:16
Tako sto kazes da ces da predjes kod drugog operatera, jos ako imas veliki paket, zvace te pet puta dnevno.

cikaZubic01
18-08-2017, 23:50
@mikenzi kako si dobio popust od 50%, znam da daju 30% za stare korisnike, ali mi nije jasno kako dobiti 50%?

Ja imam isti broj od '96.-te godine i to mi je glavni argument a pride imam i biznis paket od 11 brojeva pa malo se natezem snjima. Već 3 put uzimam paket na 50%
Znam da pitanje nije namenjeno meni ali odgovor mozda pomogne

Cuksi
21-08-2017, 09:16
Drugari ja ovo koristim negde od januara ili februrara ove godine. SBB internet je brzi 10 mb i HBO radi super. Iskreno nisam proveravao za ovo u okviru paketa sto ima dodatno, mozda su samo to promenili. Meni je ovo odgovaralo zato sto imam SBB i Telenor pa sto da ne iskoristim. Naravno HBO nije na odmet, mada je meni najveca prednost kad zovem kuci na fiksni racuna mi se kao da zovem u mrezi.

Cuksi
15-12-2017, 22:18
Drugari jedna informacija u slucaju da u telenoru promenite paket deaktivirace vam superset. Obavezno im naglasite da vam odmah aktiviraju i tu uslugu. I proverite jel sve radi kad dobijete sms da je ponovo aktivirana. Posto kod mene nije htelo pa sam morao da zovem sbb. Prvi opareter nije mogao da resi problem, prosledjen do napredne podrske isto. Poslat zahtev da se prati napredno naprdnijoj podrsci i resili i ako nisu zvali kao sto su obecali ali radi bar :-/