PDA

View Full Version : iTunes na novom racunaru



cantawait
17-02-2016, 19:05
Pozdrav svima.
Hteo bih da instaliram iTunes, ali "problem" je sto je nov racunar i ne mogu da prebacim sve podatke sa starog harda.
Kako da sve sacuvam (slike, aplikacije, poruke, muziku) i koristim normalno iTunes? :)
Hvala unapred.

.stefan
17-02-2016, 19:11
Poruke i slike nemaju veze sa itunesom... Tj poruke... Slike su samo putanja sa foldera na racunaru
Prebaci ceo itunes folder na nov računar... I sacuvaj itunes library fajl negde...
Kada završis sa instalacijom na novom pre prvog pokretanja drzi shift i pokreni itunes ponudice ti da importujes library... Ucitaj fajl koji si sacuvao i to je to...

cantawait
17-02-2016, 19:15
Ne mogu da prebacim jer mi je taj stari racunar pokvaren i hard mu je otisao. :(
Mene zanima da li nekako ovo sto imam na telefonu prebacim sve na racunar i kad sinhronizujem ostane mi sve isto.

EDIT:
Sad vidim da sam promasio podforum pa molim moderatore da prebace temu na odgovarajuce mesto. :)

apple ios
17-02-2016, 19:57
U tvom slucaju mozes da pogledas ovo. Najbolje je objasnjeno, mada realno, u slucaju kada nemas stari komp uvijek postoji sansa da ce se nesto zeznuti.

http://www.howtogeek.com/104298/sync-your-ios-device-with-a-new-computer-without-losing-data/


Sent from my iPhone 6