PDA

View Full Version : Apple Watch i iTunes



kidedj
15-02-2016, 22:40
Pozdrav drustvo,
Imam pitanje a tice se apple watch-a i njegovo kacenje na itunes. Ne mogu da provalim na koju foru se kaci da ga itunes vidi...
Posto bih trebao da odradim reinstall watchOS-a.
Nadam se da je neko to vec radio pa da moze da mi pomogne.

Hvala unapred [emoji4]

apple ios
16-02-2016, 09:43
Ne mozes ga bukvalno zakaciti, jedino preko Remote aplikacije ili Music aplikacije u okviru samog iTunes-a. A zbog cega bi molim te radio reinstall watch OS-a? [emoji1]


Sent from my iPhone 6

kidedj
16-02-2016, 09:48
Jer taj casovnik ima neki problem da posle par dana prestane da meri otkucaje srca i stand hours. Pa mora da se radi unpair i re-pair ili resetovanje casovnika. Onda radi sve super nekoliko dana, pa opet ista prica...
Mislim, nemam pojma sta da radim vide, posle ovoga preostaje da ga posaljem negde u inostranstvo na servis ili zamenu.. Zavisi sta bude...

mikenzi
16-02-2016, 11:19
Update sata radi se preko telefona, ne preko iTunes-a
https://support.apple.com/en-us/HT204641


Sent from my iPhone using Tapatalk

kidedj
16-02-2016, 11:21
Onda svakako stize sutra kod vas u iStyle na dijagnostiku. Samo mi reci Mikenzi, da li treba nesto specijalno podesiti casovnik i da li treba punjac poslati? [emoji4]

mikenzi
16-02-2016, 11:23
Punjač obavezno i bitno je da ga otpariš od telefona. Takođe, mi možemo da radimo dijagnostiku ali ne i da reklamiramo ako je potrebno jer se sat još uvek ne prodaje kod nas i nemamo Ratel sertifikat


Sent from my iPhone using Tapatalk

kidedj
16-02-2016, 11:27
Vazi vazi. Bice reseno. Hvala [emoji4]