PDA

View Full Version : Za aplikacije na ipodu....pomoc



oprch
05-12-2009, 01:54
OK,skapirao sam za cidiu i za hakulus itd......ali sta je sa nama koji nemamo pristup WFI u.....kako mozemo to sve resiti preko usb kabla i da li moze uopste.......poz svim velikim Hakerima.....pomoc!!!

♠ ♣ ♦ ♥
05-12-2009, 01:54
a sta bi ti da resis....pojasni malo

oprch
05-12-2009, 01:55
Poz,ja sam nov malo sam gledao okolo ali,nikako da skapiram......delujem malo priglupo ali kako kazu bolje jednom biti neko vecno ostati,da predjem na stvar kao prvo trba mi pomoc.Nista ali nista nerazumem,drugo imam i pod tuch 1 generation,ali itunes je jako usra. program da se ne izrazavam sada ali bi ga napljkuvao jos vise nego pratim pravila foruma,tj nije ako jeb.. neznas sta ces s parama.
Da neddavim skinuo sam converter za filmove i sada onaj program umesto i tunesa ,,koji je naveden u foyumu neki itoo pod ,tako nekako,elem.....dalje neznam nishta nemam kreditnu karticu,pa nemam ni novca jalebrakovao sam ga sa blackrainom1 opet valjda se tako zove i updatovao sam ga na firmware3.0 pa posle preko itunesa na 3.1.2.....gotovo tu sam stao.....
Imam usb nemam wfi wireless,neznam da instaliram nishta niti da skinem mnogo sam zbunjen,molim vas za nas noobove......ako neko moze da odvoji malo vrmena detaljno da nam objasni korak po korak......bio bi vam bas zahvalan hvala,velikim hakerima ,ocekujem vas odgovor poz.....

hmmm....nemam wfi......imam cidiu,imam blackrain imam hakulus da li moze preko usb....kabla mi koji nemamo pristup WFI u da namestimo da mozemo da instaliramo crackovane applikacije.....



firmware sam instalirao preko youtuba neki indijac ili slicno je to jako lepo objasnio.........pa ja sam ga barem skapirao.....pomoc ljudi ako boga znate POMOC!!!!! za instaliranje igara i ostalih zezalica.....ili bacam i pod u kantu.....jel mi vec duze vreme ama nishta ne znachi....



MOD EDIT: Koristi dugme http://www.isrbija.net/images/beattitude/buttons/edit.gif, nemoj da pravis dupli post!!!

shO
05-12-2009, 02:03
To sto si nov, NE ZNACI NISTA!
Uzmi i trazi ovde, imas dugme search, ili GOOGLE! Ne mozes doci ovde i odmah da postavis neka pitanja koja nemaju veze s vezom!

oprch
05-12-2009, 02:28
oprosti vidim da si ljut samo mi je trebala pomoc.......nema veze,da sam trazio jesam puno toga video malo skapirao....hmmm....oprosti poz....necu vise nikog smarati...

shO
05-12-2009, 02:35
Pomoc ti treba.. OK, ali polako, ko da si sa Marsa pao.
Kao prvo dosao si ovde i poceo da pises sve i svasta a od toga NISTA nisi zavrsio, pa se pitam samo sta si ti hteo reci sa tim svojim ajmo reci pitanjem!
Kao drugo, nisi ni pravila foruma procitao zato si i dobio warning.
Trece, uzmi lepo polako prvo procitaj sve o iPod Touch-u i onda ces znati osnovne stvari, onda ovde preko SEARCH-a ces saznati sve.

I samo polako! BTW ja nisam ljut na nikoga, i nemam biti, samo ti kazem sta da uradis, postuj pravila foruma, i koristi search i sve ce btii uredu!

bladecup
05-12-2009, 16:37
@oprch
Search>Cyder

oprch
05-12-2009, 17:19
Ok,..sad cu na tenane... :vb_type: