PDA

View Full Version : slow motion playback ...



xalix
23-01-2016, 23:10
Da li potoji nacin da `ozivim` moje slow motion klipove koji su prebaceni na PC ? probao sam da ih vratim u galeriju (camera roll) preko sinhronizacije , oni se vrate u slow motion folder
i imaju onu oznaku na njima da su SM ali na playback-u su obicni klipovi i nemoguce ih je obraditi ....
Ima li neko resenje za to ?

sergius
23-01-2016, 23:34
I mene zanima isto pitanje i potpuno isti slucaj! [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stefan Ćosić
24-01-2016, 00:26
mene jos zanima da li moze da se kombinuje normalan snimak i SM bez da se prekida i zapocinje novi (normalan ili SM snimak)


Sent from my iPhone using Tapatalk

xalix
24-01-2016, 00:34
prosto je neverovatno koliko ios ima decijih bolesti da je to nedopustivo ... i da to ljudi ( i ja medju njima ) gutaju bog zna zbog cega .. realno je tako mada znam da se neki nece sloziti ali sta je tu je .
Ne mogu da shvatim da taj video sto sam napravio i prebacio na pc ne mogu da vratim nazad u galeriju i pregled ponovo u SM-u ... ???
u fazonu koji si ga ku*ac i skidao sa telefona , boze me oprosti ...:sumadinac:

a onaj Jobs siroma se prevrce u grobu ...

Stefan Ćosić
24-01-2016, 00:36
realno otkad je on umro ,oni mnogo slabije rade i dosta manje ideja se implementira ,ali mi je opet bolji od android telefona,prvenstveno jer RADI uvek kad treba ,ne baguje ,a sve ostalo je hir,jer kad realno pogledas ,ziveli smo 25-30-40 godina bez SM ,a sad nam odjednom treba [emoji3][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

mospre
24-01-2016, 00:38
Jer taj isti video nije slow motion, vec video snimljen sa vise fps (frames per second) da bi kasnije mogao da se obradi u slow motion (po naski -uspori).

Skinite program TruSloMo, mislim da ce da vam rijesi problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

xalix
24-01-2016, 00:46
realno otkad je on umro ,oni mnogo slabije rade i dosta manje ideja se implementira ,ali mi je opet bolji od android telefona,prvenstveno jer RADI uvek kad treba ,ne baguje ,a sve ostalo je hir,jer kad realno pogledas ,ziveli smo 25-30-40 godina bez SM ,a sad nam odjednom treba [emoji3][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

sve je to ok brate ali i platio si taj SM debelo jbg ...


Jer taj isti video nije slow motion, vec video snimljen sa vise fps (frames per second) da bi kasnije mogao da se obradi u slow motion (po naski -uspori).

Skinite program TruSloMo, mislim da ce da vam rijesi problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ja bih voleo da to mogu da odradim bez nekog app-a sa appstore ... ako mi za tako prosti zahvat copy-paste i obrnuto treba dodatna aplikacija ... u cemu je fora sa toliko nepre*ebivim ios-om ... glupost za medalju

Stefan Ćosić
24-01-2016, 00:49
Ja sam tel prvenstveno uzeo jer me je izasao 600$ ,a ovde je 125000din (128gb) ,ali verovatno cu i sam ludeti zbog SM ako bude tako kako kazes [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

xalix
24-01-2016, 00:50
Developeri iz google bi definitivno trebali malo posetiti Cupertino ... realno

Stefan Ćosić
24-01-2016, 00:55
slazem se ,ili jernostavno da puste par likova koji se bave jailbreakom da im odrade stvari koje su potrebne [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

xalix
24-01-2016, 00:56
Ja sam tel prvenstveno uzeo jer me je izasao 600$ ,a ovde je 125000din (128gb) ,ali verovatno cu i sam ludeti zbog SM ako bude tako kako kazes [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

upravo to pokusavam da kazem .... daj ti nama pare a to sto nemamo neku opciju sto je imala i nokia iz 2002 to nije bitno . navici ces se .. bitno je da imas znak jabuke na ledjima telefona :thumbsup:

mallena
24-01-2016, 00:58
Manje offa :nono:

Stefan Ćosić
24-01-2016, 01:09
bravo , samo mi objasni na osnovu cega si dosao do toga da je meni jabuka bitna ... hteo sam da kazem da telefon ima mnogo drugih kvaliteta ,da mi se jebe za glupost kao sto si ti naveo ,realno si i sam osgovorio -koji si k skidao pa hoces da vratis na tel...


Sent from my iPhone using Tapatalk

xalix
24-01-2016, 01:16
NEMOJ RADITI QUOTE POSTA IZNAD TVOG

idemo u off :no: sorry .. jasno je sve , da je cika Steva ziv video bi on da tu nasto ne stima ...

puksion
24-01-2016, 13:56
Posaljite ga sami sebi na email i onda ga tako skinite na kompu i bice u slow-mo kako ste vi podesili na telefonu...

xalix
24-01-2016, 14:35
Znaci postoji resenje za exportovanje , jes da se gubi kvalitet za troduplo ali ajde sta sad ... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

zabrljanje
24-01-2016, 15:38
...mozes da eksportujes normalno pa obradis u Windows Movie Maker-u...

sergius
25-01-2016, 23:01
Ja imam problem sto ne mogu uopste slow motion da pustim na mom laptopu jel problem u grafickoj?


Sent from my iPhone using Tapatalk