PDA

View Full Version : Velocity addon za Kodi



smera
22-01-2016, 14:36
Kao jedna od mogucih zamena za Genesis (koji ima sve manje ispravnih linkova), pominje se Velocity. On se skida preko Fusion-a i nalazi se u Blaze repou (kad se instalira treba aktivirati Velocity). Ima najnovije filmove i TV serije.

matrix
25-01-2016, 10:17
Odlican addon! instalirao i radi sve kako treba. sam me interesuje da li znas da li ovaj i slicno addon-ovi rade po principu sharing-a kao torrent? znaci da li kad downloadujem nesto, da li automatski deli to na ostale? Jako mi je bitno to. Mozda ko ima little snith da moze da kaze ili slicno...

.stefan
25-01-2016, 13:01
Mislim da to nije tako ali nek me neko ispravi.....
Probacu i ovaj... Onaj SALTS, nesto i nisam odusevljen sa njim... Pouzdaniji su mi istream i phoenix.... Ovde cesto pucaju i koce snimci

smera
25-01-2016, 13:13
Mislim da su vecina addonsa strimovi koji nisu na bazi torenta. Ima doduse nekih koji su naznaceni da su torenti, ali njih nisam do sada koristio.
Radi lakseg instaliranja najvaznijih addonsa i builds, sugeriisao sam da se instalira program Ares Wizard jer pored ostalog omogucava jasan pregled sta vam je od addonsa instalirano, kao i lakse odrzavanje Kodija (advancedsettings fajla za baferovanje, brisanaje cache fajli, deinstaliranje addonsa itd.).