PDA

View Full Version : iphone 6 FMI pitanje?



iwcham1979
27-12-2015, 21:11
Pozz drugari. Uzeo moj kum iphone 6 na ios 8.4, nije jailbrakovan, sa ukljucenim FMI. Ne zna se password, u skladu sa cenom... DA li ipak ima neka finta da se iskljuci fmi i obrise stari nalog? Na netu vidim neke tutorijale gde se gasi fmi i brise nalog tako sto se brisu stvari vezane za account preko iFile, sto naravno trazi da fon bude jailbrakovan. Ako je to nekako i moguce, ovde nije jer fon nema jb, a jb tool trazi da se iskljuci fmi pre nego odradi jb. Sta mislite o ovome, kao i da li je moguce odraditi jb telefona bez da se iskljucije FMI? Hvala! Licno mislim da to nikako ne moze, ali opet, da ne tvrdim.... Njemu su neki likovi nudili kao da mu to srede, kao moze da se odradi etc.....

zikicz
27-12-2015, 21:16
Znaci maznut telefon,a? I sad bi da ga otključaš?
Pogrešno si mesto odabrao.

lowzyyy
27-12-2015, 21:18
Mozes ban da dobijes za ovo, pazi se...

iwcham1979
27-12-2015, 21:23
Nije fon maznut. Uzeo da je covek od nekog drugara koji se posvadjao sa devojkom koja zivi u SWe i ostavila mu je telefon, neka spanska serija prica, nebitno, ali fon nije ukraden, i ta devojka koja ga je koristila nije kadra niti zeli da ga obrise, a ovaj lik ne zeli da je bilo ko kontaktira preko maila u vezi telefona.... Zasto bi dobio ban, zaboga, pa i da sam kupio ja licno maznut telefon? Mozda me presli lopovi i sad imam muku, recimo.... Nisam ga ja licno ukrao, wtf?!

bbrks
27-12-2015, 21:26
Ne moze nikako, zaboravi.

LOCKED