PDA

View Full Version : [Reseno] iPhone 6- ne radi cellular i WIFI iako pokazuje konekciju



pedja993
27-12-2015, 19:30
Imam ogroman problem. Od sinoc mi ne radi ni mobilni internet niti WIFI. Tj. oni rade i pise E, 3G ili WIFI je konektovan, ali kada pokusam nesto da otvorim, pokazuje mi kao da nemam konekciju. Koristim iPhone jos od 3g modela i nikada nisam imao ovakav problem. Pokusao sam da restartujem par puta, restartovao sam mrezne podatke, video par tutoriala na YT-u, ali mi nista nije pomoglo. Sve ostalo na telefonu radi potpuno normalno.

Zanima me da li neko ima mozda slican problem ili bar kako da ga resim, a da je moguce bez reboot-a (mada kako sam citao po netu, i to nije sigurno da resava problem, ali gledam da ga izbegnem).

Inace sam prvi put uzeo telefon preko mts:a (pre ih nije ni bilo kod nas, uglavnom sam uzimao iz Nemacke) i odmah problem... E jesmo bre takvi da nas sve hoce :D

Hvala unapred i znaci mi svaki savet!

bobanbg9
27-12-2015, 19:41
Bekap pa restore set up new. Ako se nije otklonio problem pravac mts.

DarkSide
27-12-2015, 19:42
probaj jedan hard reset (zajedno drzis home i power dugme) pa ako ne resi ni to problem onda odradi restore pa setup as new. burazer je imao isti ili slican problem na 6-ici i samo je pomogao restore...

stefan.gricko
27-12-2015, 19:44
Probaj ako imas VPN instaliran da ga obrises, ja sam imao takav problem i resio sam ga deinstalacijom VPN-a.

pedja993
27-12-2015, 19:48
VPN je bio problem i otklonio sam za minut. Hvala svima puno!! :)))

kylle
28-12-2015, 01:52
Drago mi je da si resio problem Pekane. Kića ;)