PDA

View Full Version : Zvuk deljen preko bluetootha se ne čuje



Adza
22-12-2015, 10:16
Zdravo svima! Potrebna mi je vaša pomoć, ako je neko imao slično iskustvo i uspeo da reši problem, puno će mi značiti par rečenica objašnjenja!

Nakon promene baterije na mom telefonu iPhone 5s, zvuk koji se deli preko bluetootha u toku razgovora se više ne čuje. Veoma čudno... Dakle ako pozovem nekoga ili mene neko pozove dok sam u automobilu ili dok je telefon povezan sa bluetooth slušalicama, ja ne čujem sagovornika, dok on mene savršeno čuje. Dakle taj smer komunikacije ne funkcioniše.

Pokupao sam reset svih podešavanja i start as new device, pokušao sam i restore pa restore from update, ništa nije pomoglo.


Nije mi baš jasno šta je moglo da se desi, da li se ovo nekome već dešavalo? Da li sam možda mogao da izostavim neki konektor za bluetooth module? To mi je malo sumnjivo pošto znam da su bluetooth i wifi module na istom čipu, s tim što wifi radi kako treba, bluetooth se takođe poveže kako treba međutim ne funkcioniše u toku razgovora.


Hvala unapred na pomoći! :vb_happy:

Adza
24-12-2015, 20:34
Uspeo sam da resim problem i pomognem sam sebi, otvorio sam telefon procistio konektore ekrana koji sam skidao kad sam menjao bateriju i vratio sve na mesto. Radi :)

Hvala mikenzi na hintu oko baterije :)