PDA

View Full Version : Display povremeno ne reaguje, aplikacije se zamrzavaju - upao u vodu pre dva meseca



jazebov
08-12-2015, 21:46
Pozdrav svima.

Dakle, na njemu je iOS 9.0.2, jailbreakan. Kad idem "slide to unlock", ništa ne reagira. Zatim ugasim ga na "power Button" i ponovo upalim, onda mi se uspije otvoriti home screen. Operacija po iOS-u u većini slučajeva zna ne reagirati, blokira mi u par navrata, neki put radi ok, pozivi, poruke, ali ne uvjek. Kad me netko zove, ne mogu se javiti jer mi je sve "zamrznuto".

Jedna jako bitna stvar, mobitel je upao u vodu prije dva mjeseca i nakon tretmana u riži (tri dana), mobitel je radio skroz normalno, sve do danas. Možda je u tome problem ili....

Ima još jedna star, na gornjim dijelovima, display je malo "zinuo", kao da se malo odvojio od ležšta.

E sad, pretpostavljam da je display otišao. Zanima je jeli je netko imao sličan problem.

PS: Ako već negdje na ovom forumu postoji sličan post ili topic, molim da me preusmjeri. Jer nisam slično pronašao. Hvala.

.stefan
08-12-2015, 22:49
E ta riža ako ne povadi samo....
Kolko puta sam samo rekao da to nema blage veze sa zivotom....

Nema nista od toga druze....hvata ga korozija sad i otkazuje polako....trebao je da se ocisti nakon tog pada u vodu ili da se nosi u ultrazvucnu kadu....

Sta moze od delova da se izvuce moze...ali otpisuj ti to polako i spremaj pare za nov telefon

jazebov
09-12-2015, 00:22
Ok, hvala na odgovoru. Sad znam da je to problem.

miskot
09-12-2015, 00:46
Da li mozda koristis cc quick pro. Meni se to desava ponekad od kada sam stavio ovaj tweak ali sam se navikao na njega pa mi se ne skida :)

jazebov
09-12-2015, 10:35
Ne. Imam samo instaliran iAPCrazy i AppCake. Osim toga nema nista instalirano. Iskreno, i ja sam pomislio da je mozda neki problem vezano za Cydiju. Uglavnom, na njemu ima dosta aplkacija koje su instalirane sa AppCake-a. Mozde neka od njih zeza, mada sumnjam.