PDA

View Full Version : 5s zakljucan na austrijsku mrezu drei



miki37
25-11-2015, 17:17
Pozdrav ja sam nov na forumu a i kao vlasnik iphone telefona ( to jos nisam ). Naime sin mi je kupio novi iphone 6 i meni hoce dati svoj stari 5s koji je zakljucan na drei austrijsku mrezu i mene sad interesuje postoji li mogucnost da se taj telefon otkljuca kako za nase mreze tako i za austrijske jer ja imam austrijsku tele-ring. Unapred hvala i ako sam nesto pogresio izvinjavam se

evil
25-11-2015, 20:45
Može vas sin da podnese zahtev za Otključavanje preko drei, ako je preko njih kupljen i može da mu otključaju besplatno ili uz neku naknadu da bude simfree.


Sent from my iPhone using Tapatalk

miki37
26-11-2015, 17:05
To ne moze nema ovde nista dzabe :(. Pitali smo u drei i kosta 90€ pa zato i pitam ako mi je povoljnije u Srbiji da otkljucam

Byakuya
26-11-2015, 17:31
Ovde moze da kosta isto ili vise...

rikee
26-11-2015, 19:00
To je 90€ i bice reseno kada kazu... Nije ovde u pola cene :)

pedjakupus
12-01-2016, 19:22
Ovako, otkljucavanje sa drei mreze je 75 eura u Srbiji, a, ako vec zivite u Austriji i ako je istekla ugovorna obaveza od dve godine, otkljucavanje kosta 30 eura, s tim, sto sin mora odneti telefon i racun u poslovnicu drei i podneti zahtev za otkljucavanje. Ja sam jednom prilikom stupio direktno sa njima u kontakt, jer i ja imam isti taj problem kao i Vi sa telefonom koji je zakljucan na drei mrezu, pa su mi rekli da je unlock posle dve godine 30 eura, odnosno, unlock, pre isteka ugovorne obaveze je bii 80 ili 90 eura.