PDA

View Full Version : X-sim ili R-sim - sta otklucava iPhone 5s iOS 9 Rogers Canada



Pug
24-11-2015, 14:26
Pozdrav, drugari.
Telefon mi stoji trenutno na onom samom pocetku za podesavanja, kao kada kupis telefon, gde trebas da se povezes na wifi, itd itd.. Isao sam danas u iFix, RSIM 9 cini mi se da ne moze, zakljucan je na kanadsku mrezu Rogers. Nasao sam se malopre sa jednim likom koji ima rsim 10, ali ne prepoznaje ga, samo nalazi 4s, ne i 5s, i naravno nece da ga upali. Da li postoji neka fora sa jailbreakom, ali opet mi je i to cudno, posto kada ga povezem na iTunes, on mi trazi karticu da ubacim da bih mogao da mu pristupim. Probao sam sa mts i vip karticom. Da li neko zna sta mogu da ucinim? Barem da ga upalim, ali ako nista pored toga.
Ili ako se neko razume a iz Beograda je, da mi pomogne barem da ubacimo ako ima neku drugu vrstu, pa da vidim da li ce raditi, cisto da bih znao. Ne znam koji je iOS posto ne mogu da mu pristupim. Hvala unapred.

ilijakv
24-11-2015, 15:43
Xsim evo probaj ......

rikee
24-11-2015, 15:53
iPhone Srbija u Kosovskoj
Verziju iOSa mozes da proveris tako sto nakacis na komp i pokrenes iTools... U Details ispise sve sto ti je neophodno

Pug
24-11-2015, 16:06
Posto sam u Beogradu zato sto studiram, da li mi mozes objasniti gde je ta Kosovska i kako najbolje da dodjem od Delta city-ja?
I da li je bolje da prvo pozovem da ih pitam, posto na sajtu im ne stoji da imaju.

rikee
24-11-2015, 16:14
Google iphone srbija kosovska pa ce dobijes mapu... Nazovi ih svakako :)

ilijakv
24-11-2015, 16:42
Potrebna ti je kartica,ostalo sve mozes sam...