PDA

View Full Version : vshare - nece da instalira aplikacije



dlz
16-11-2015, 14:42
Izvinjavam se ako sam u pogresan forum stavio temu.
Kada preko vshare hocu da skinem neku aplikaciju, on odradi download, krene instaliranje i negde na ~80% one trake prilikom instaliranje iskoci obavestenje "Unable to download app" "[ime aplikacije] could not be installed at this time" sa dve opcije DONE i RETRY. Ako kliknem retry ponovo krene i iskoci isto. E sad, jurio sam po netu i neko je napisao da treba medju profilima kliknuti na onaj od vshare i onda na trust, posto je not verified, ali ja opciju trust nemam. Telefon nije jailbreakovan.

vlada11070
16-11-2015, 18:33
Jesi i nisi promasio temu po meni..
Posto ti telefon nije JB onda predpostavljam da si na sajtu vShare preko telefona, kada si ga skidao, isao na opciju UnJelibrake.. i posle si isao u opcije pa General pa profil pa Trust..?

dlz
16-11-2015, 18:43
Da, skinuo sam odgovarajucu verziju. Ja u profilima imam nekoliko profila. Ranije sam imao i za vshare koja je bila " not verified", ali nakon reinstalacije nemam taj profil. I nije bila opcija trust vec samo remove.

Nosorog
16-11-2015, 21:58
I ja sam probao vshare, non jb 'mode'...

Meni se skinula app (ta koju sam trazio u vshare-u) ali je prijavljivala error na kraju installa.

Odmah sam sve izbrisao :)

vlada11070
16-11-2015, 22:34
Pre par dana sam skinuo vShare posle 100 godina da bih skinuo TapaTalk Pro posto ga je @kylle nahvalio, pa i ja da vidim to cudo, a nema da se kupi. Medjutim, dan vShare radi, pa sutradan ne mogu da udejm u isti, posle je izbrisem, ponovo skinem pa radi i sve tako. Isto tako par App koje sam skinuo preko njega, nece da mi otvori kao i njega..
Npr. danas i juce mi radi dobro, bez prekidanja... tako da nije to to, i ja cu da izbrisem i sta treba da kupim i gotovo.. Ne treba se oslanjati na nju..

kylle
17-11-2015, 00:23
Drustvo iskreno to je budženje koje je jako lepo napravljeno, a koje izgleda previše dobro da bi sve radilo kako treba..

Realno gledano, instalirate domace aplikacije sa dva klika, tek tako, bez JB-a, to nikad nije bilo od kad postoji iPhone pa i sad je samo experiment, na zalost prihvatite to, iako bi svi voleli da je tako, tesko da moze da radi bez problema.

Ili JB pa ce raditi sve idealno ili kupovina aplikacija, ovo je samo privremeno radovanje.. :P

dlz
17-11-2015, 07:30
Znaci da zaboravim na vshare? :)

@kylie
Znam, da je JB najbolja opcija, ali sam pocetnik u svemu ovome i ne bih nesto da sjebem, jer mi izgleda komplikovan postupak.

apple ios
17-11-2015, 08:08
Samo prati tutorijal, korak po korak i neces nista zeznuti sigurno. Takodje, poslije tweak-ove skidas samo sa provjerenih repo-a i one koji se placaju kupujes.


Sent from my iPhone 6

matrix
20-11-2015, 11:39
Ja nisam za JB starijih uredjaja koji su na iOS8 and up. Jednostavno uspori rad aparata i pocne da brljavi. Npr iPhone 4s na iOS 8 sa JB je los. Bez istoga i ide jos nekako.

Gasol Pau
28-11-2015, 18:59
i meni se ovo isto desavalo pa sam obrisao i vshare i apps sto sam skinuo sa njega imam 4s sa 9.1 i radi mi ok kad izadje jb skinucu pa ako brljavi lako ga maknemo

lowzyyy
09-04-2016, 14:00
Ima li neko problem sa vshare ? Nece da nadje nijednu app ?
Ima li alternative za skidanje krekovanih app. Ios 6.1.6 u pitanju


Sent from my iPhone using Tapatalk

rikee
09-04-2016, 15:07
Iphonecake

lowzyyy
09-04-2016, 15:57
Yep, to sam na kraju pronasao. Vrh !
Mislio sam da je cake mrtav, kad ono suprotno

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gasol Pau
10-04-2016, 20:45
vshare non jailbreak verzija je totalna brljotina i uopste ne radi cak i kad skines neku app koja je free na store posle jednog dana prestane raditi

lowzyyy
10-04-2016, 21:42
Ma da, vshare nikad nije ni valjao cak ni na jb telefonima.. Appcake zavrsava posao(jb), a za non jb nisam pronasao nacin


Sent from my iPhone using Tapatalk

lowzyyy
08-05-2016, 13:57
Popravljen je vshare dosta sto se tice download speeda. Tipa skidao sam gta i skidao je maksimalnom. Plus sto postoji nova kategorija sa infinit gold u igricama. Tipa skines i imas previse golds


Sent from my iPhone using Tapatalk

.12xx
08-05-2016, 14:35
Moze li da se koristi bez jailbreaka?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jole Petrović
08-05-2016, 14:50
Obrisao sam vshare pro posto navodno vise nema podrsku, sad ima novi da se skine ali mora da se koristi vshare app za windows i da se instalira preko te app na ios uredjaj.
Meni ne uspeva. Da li je uspeo neko?

lowzyyy
08-05-2016, 15:32
Ja sam non jb evo ti link
https://youtu.be/zI4lcTGpXiQ
Pise ti top koment ako nece da se instalira app

Sent from my iPhone using Tapatalk