PDA

View Full Version : Wordpress i hosting



Aleksa123
01-11-2015, 23:13
Treba da kupim hosting i domen.
Interesuje me koji bi hosting bio dobar za malo veci sajt koji bi treba da ima vise od 100.000 pregleda mesecno,i da li mogu da napravim Wordpress sajt offline i prebacim ga samo na hosting da to sve bude dostupno online.

Shweeps
01-11-2015, 23:37
Mozes druze, cene hostinga zavise, mada imas dosta dobrih i povoljnih. Ako ti treba preporuka za hosting javi mi se preko poruke da ne reklamiramo ovde.

.stefan
02-11-2015, 11:00
Slobodno napisi ovde...ako je nesto povoljno ljudima bi mozda bilo korisno da znaju

.12xx
02-11-2015, 20:25
Treba da kupim hosting i domen.
Interesuje me koji bi hosting bio dobar za malo veci sajt koji bi treba da ima vise od 100.000 pregleda mesecno,i da li mogu da napravim Wordpress sajt offline i prebacim ga samo na hosting da to sve bude dostupno online.

Možeš. Instaliraj wamp server na windowsu, dodaj sql bazu u mysql opcijama pod localhost, instaliraj WordPress na http://localhost podesi sajt, instaliraj plugin duplicator na wordpressu i uradi kloniranje sajta u zip fajl kojeg preneseš zajedno sa instalacionim installer.php fajlom na web server i instaliraš sajt kojeg si kreirao lokalno na racunaru za minutu.