PDA

View Full Version : Koju podlogu za misa kupiti



Zilas
30-10-2015, 09:39
Pozdrav,imam od skoro saitek rat 9 igracki bezicni mis (>100 eur) i vrlo cesto mi mis prekida pri pomeranju preko podloge koju koristim godinama (a4 tech - 400 din). Napravljena je od gume+tkanina preko.To preskakanje se najcesce desava pri sredini podloge. Bukvalno samo kursor na ekranu stane i ostane na sredini. Dok mis ponovo ne podignem i ponovim akciju. U takvom slucaju mis je za igre neupotrebljiv....Pretpostavljam da mi treba bolja podloga. Ne trebaju mi nikakva ludila, diode, laseri...samo da je malo veca i da radi posao (da senzor misa ne preskace). Ima li neko savet koju podlogu uzeti a da ne bude Boga oca skupa. Ne daje mi se 50 eur za podlogu jbg

DarkSide
30-10-2015, 10:12
meni je bila kul razer goliathus speed edition. imao sam neke dve verzije i obe su bile ok. mis je bio razer naga epic. imao sam i rat 7 i uopste mi nije odgovarao za gejming, prodao sam ga posle par dana...

Zilas
30-10-2015, 10:17
meni je bila kul razer goliathus speed edition. imao sam neke dve verzije i obe su bile ok. mis je bio razer naga epic. imao sam i rat 7 i uopste mi nije odgovarao za gejming, prodao sam ga posle par dana...

U kojoj ceni je bila podloga?

DarkSide
30-10-2015, 10:29
koliko se secam bila je nesto preko 1.000, mozda do 1.500 ali je bila bas dobra podloga. steelseries su isto dobre. secam se da je rat-u smetala sara na podlozi i da je hteo laser da brljavi pa je mozda najbolje da juris neku skroz crnu. tom misu je umeo da skace kursor kao lud po ekranu kad se pojaca malo muzika, sad se setih...

pogledaj steelseries QcK crnu, do 1.500 rsd, ja bih mu nesto takvo uzeo...

kursula82
30-10-2015, 11:07
Ja koristim tu steelseries QcK i bitno da znate da se klizanje razlikuje u odnosu na polozaj podloge.

28777
Ako podloga stoji ovako mis na levo i desno klizi nesto brze i laganije nego li na gore i dole, oseca se razlika.
Mozda je nekome bitno da zna jer mnogo ljudi drzi "naopacke" podlogu.
Inace meni je podloga vrhunska u paru sa sensei-em.

Zilas
30-10-2015, 11:27
hahah da skace kursor kao lud i pri umerenoj muzici ali nije neresiv problem :)

Pug
30-10-2015, 11:46
Ja sam bio jako dugo u svetu gejminga, zaludjen tada za cs 1.6, svakih mesec dana menjao miseve, podloge, itd...
Ako ti je sarena podloga, 99% je do toga, zato sto laser onda preskace i dolazi do prekida kog si ti pomenuo gore. Najbolje ti je da uzmes QcK+ koja je velika i odlicna podloga, mis ti ne moze pobeci sa nje, ili razer control goliathus koja je po meni 10/10!

Francy
30-10-2015, 14:04
Vec duze vreme koristim Kingston HyperX Mousepad Fury i zadovoljan sam sa njom, mis se skroz ok krece po njoj a i cena je bila pristojna, nekih 10e

Zilas
04-11-2015, 20:05
Crna mi je podloga, uzeću qck pa javim jel rešila problem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zilas
25-11-2015, 21:20
Uzeo qck srednje veličine i radi posao, 1300 din


Sent from my iPhone using Tapatalk