PDA

View Full Version : Laptopu ne radi WIFI od instalacije iTunes 12.3.1



directx
27-10-2015, 22:32
Ljudi treba mi pomoc i to VELIKA! HP laptop sa windows 7 64bit u sebi i iPhone 6, skinem iTunes 12.3.1 , instaliram, bocnem iPhone, udarim mu Trust ne telefonu pocne kao da nesto ucitava i odjednom mi iTunes izbaci da iTunes (tj appstore) ne moze da se konektuje na internet, ne pronadje mi iPhone uopste, ne mogu da ga otvorim nikako preko iTunesa a na laptopu mi za wifi konekciju napise "limited access"....
odradio sam mu windowsu onaj recovery i opet isto....

Pomoc pomoc pomoc
Unapred zahvalan!

bbrks
27-10-2015, 22:40
ITunes i WIFi sigurno nema veze jedno s drugim. Jesi li proveravao ruter?

directx
27-10-2015, 22:46
Na istom iPhoneu i jednoj 4. radi savrseno

-----------------------------------------------------------------
Edit: Inace sam zaboravio da napisem laptop pocne NENROMALNO mnogo da se koci... bukvalno mu treba od "welcome" screena do desktopa 2 minuta, plus otvaranje foldera a na neke aplikacije zabode nacisto. Nije nesto preterano jak ali sa 2gb rama, dual core amd-om na 2.4 bi trebalo da moze da izgura windows i iTunes..... Jedino sto sam ja sumnjao je mozda onaj Bonjur (sta god to bilo dolazi zajedno sa iTunesom) ili tako neka propratna aplikacija ili neki driveri koji skine... mozda u onom HOST fajlu u windowsu kad doda IP adrese.... pojma nemam...

smera
28-10-2015, 09:18
Restartuj ruter i probaj ponovo.

bbrks
28-10-2015, 09:21
Na istom iPhoneu i jednoj 4. radi savrseno

-----------------------------------------------------------------
Edit: Inace sam zaboravio da napisem laptop pocne NENROMALNO mnogo da se koci... bukvalno mu treba od "welcome" screena do desktopa 2 minuta, plus otvaranje foldera a na neke aplikacije zabode nacisto. Nije nesto preterano jak ali sa 2gb rama, dual core amd-om na 2.4 bi trebalo da moze da izgura windows i iTunes..... Jedino sto sam ja sumnjao je mozda onaj Bonjur (sta god to bilo dolazi zajedno sa iTunesom) ili tako neka propratna aplikacija ili neki driveri koji skine... mozda u onom HOST fajlu u windowsu kad doda IP adrese.... pojma nemam...

Bonjour ti je deo iTunes instalacije, Sve je to OK. Definitivno imas problem sa kompom.

directx
29-10-2015, 06:23
Restartuj ruter i probaj ponovo.

Probao medju prvim stvarima cak i obrisao pa dodao mac adresu, na kraju skinuo skroz protekciju i nista.


Probacu u toku dana da prebacim sa desktop kompa itunes instalaciju (ne znam koja je verzija, ali je starija sigurno pa da vidim hoce li raditi....