PDA

View Full Version : Posle update JB sa cydie nece da rade osnovne app



technobuba
27-10-2015, 19:39
Odradio update i sad ne mogu da otvorim phone app i App Store :( samo blicne i to je to... Da li je neko imao slican prbl? iOS 9.0.2 u pitanju...


Sent from my iPhone using Tapatalk

skiper
27-10-2015, 19:42
Jesi li probao hard reset?

Byakuya
27-10-2015, 20:30
Da li si radio sa cistog iOSa ili si vec imao stvari na njemu?

technobuba
28-10-2015, 03:13
Probao hard ali isto :( sad i notes nece... Normalno sve radilo, nije cist a nije ni star :) ono od prije 20-ak dana sta znam... Samo update iz Cydie JB i jos nekih par njenih momenata... Nemam nista instalirano od tweakova... Samo patch za net, sms i kodove zbog x sima... Ne znam ni sam, ostavicu dan dva ovako pa vidimo... Bas glup prbl ali eto...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Byakuya
28-10-2015, 08:44
Uradi backup preko itunes...pa restore pa jb pa imas korake koje je kolega @zabrljanje ostavio u inews temi...i kada sve to uradis onda vrati backup iz itunes i imaces stabilan jb i stabilan telefon...pozuri sa tim dok apple potpisuje 9.0.2...

technobuba
28-10-2015, 10:16
Rado bih ali nemam trenutno mogucnost, na putu sam nekom i ne znam kada cu doma i imati kompjuter :( bas bezzee situacija... Opet isto sve nece :( i baterija losija sigurno za 30% :( ne znam sto ga update uopste... JB je sigurno problem bas... Ali moram ga imati zbog patcha za net i sms.... Mozda ovo dan dva izadje opet neki update... A i vjeruj dok sam ga JB morao restore, setup as new pa tek JB... I tada sam imao problem sa vracanjem icloud backupa. Pisao sam u drugoj temi to... Do kad Apple potpisuje iOS 9.0.2 da li se zna?


Sent from my iPhone using Tapatalk

apple ios
28-10-2015, 10:18
Ne zna se to nikad tacno...


Sent from my iPhone 6

technobuba
28-10-2015, 13:25
Evo posle reinstall-a patchyn sa Cydie sve je ponovo u funkciji... Safari isto nije radio... Uzas znaci... Sad je ok sve ali bateriju satra JB ovaj update :(


Sent from my iPhone using Tapatalk