PDA

View Full Version : Jačina i kvalitet zvuka u toku poziva?



Baraba
19-10-2015, 13:53
Kakva je jačina zvuka u toku razgovra na 6s? Da li je bolje od 6? Na 6 mi se dešavalo da nekog čujem dosta tiho (nije do njih, na drugim telefonima se čuju normalno), nekog ok čujem, ali nikog ekstra kao na samsung ili htc.

studioton
19-10-2015, 19:38
ja sam razgovarao i mislim da je dosta bolji zvuk u slusalici nego sa prethodnim modelima. da ne kazem da je kao na samsung/lg/htc ali ta jacina i taj kvalitet

Jedino sto mi se nije svidelo na 6s je home dugme koje iz nekog razloga sada bas bas "kvrcka" cuje onaj zvuk kada se stisne, kao da je dosta kruto i nema onaj fin mekan osecaj kao home na obicnoj 6 ...

Igor88bg
20-10-2015, 00:00
Nemam primedbe ni na 6 cuje se savrseno i besprekorno... (bilo whatsapp call, skype, FT ili FB) obicni pozivi se podrazumevaju da su najbolji potom FT. pa i FB koji rade i na 2G (audio) bez nekih prekidanja itd(kada potrosim mb ostaje ono socijalno 2G brzina)

.stefan
20-10-2015, 00:11
I na onoj socijali od neta ti dobro radi FT?

Igor88bg
20-10-2015, 14:05
Ft audio da.. Nisam mogao da verujem do duse u centru grada(ne znam koliko zavisi) ali eto... isto vazi za whatsapp koji me je odusevio kvalitetom komunikacije sa sagovornikom.