PDA

View Full Version : Problem sa vracanjem backupa sa iClouda



technobuba
15-10-2015, 12:49
Nakon restore-a pokusao vratiti backup sa iClouda oko 1gb mozda podataka… Telefon jednostavno stoji na pola, ostavio ga citavu noc i nije se mrdnula ona linija sa pola… Pokusavao opet restartom i opet dodje do iste tacke i to je to… Da li je neko imao slican problem i ima li neko rijesenje? Da ne radim pono restore… Hvala

komsa
15-10-2015, 12:56
ako ga nisi JB idi na opciju erase all content and settings pa posle ponovi vraćanje sa iCloud-a

technobuba
15-10-2015, 13:10
Nista nije moglo komsa… Cekao sam dosta, sve isto… zakuca na tom mjestu i stoji citavu noc tako… sta cu mora se restore opet raditi izgleda… nema drugog nacina da se rijesi to, sve sam precesljao…

apple ios
15-10-2015, 13:19
Da li mozda imas neku muziku u telefonu koja nije sync-ovana sa iTunes-om? Citao sam da je to nekima pravilo problem.


Sent from my iPhone 6

komsa
15-10-2015, 13:23
sve u svemu možda je i bolje da sada odradiš restore..................................

ackopk
15-10-2015, 14:15
Meni se cudno ponasao dok je radio backup.... Ima 2.5gb za upload, on zavrsi za 10min, obrisem pustim opet on zavrsi za 15min.... Uz to svaki drugi put nece ni da uradi backup.
Kad sam uradio konacno backup pisalo je da je zavrsen u 23:08 a pustio sam ga da radi u 22:45.
Iskreno mislim da ti backup nije OK... ne znam da li je to moguce, sad cesce radim backup na itunes iako pise da icloud backup zauzima 2.6gb. Nisam siguran da je dobar.

technobuba
15-10-2015, 14:51
Sve je normalno radilo, nije prvi put da se radi isto :) ali eto prvi put problem ovakav nastao… Nemam puno podataka ni muzike, muzika i sve je sync sa iTunes jer samo tako to i radim :) najbolje i najlakse :) sta da se radi, odradjujem restore sad opet…