PDA

View Full Version : 4s iCloud nalog



ivanica28
13-10-2015, 08:21
Pozdrav svima imam jedno pitanje, bas odavno koristim ovaj mob i sad sam resila da kupim iPhone 5s a ovaj bih prodala drugu,e sada ja sam davno jos napravila iCloud nalog i mislim ( ali to ne mogu da znam sa sigurnoscu koja mi je sifra) da sam postavila istu sifru kao i za App stor... E danas sam usla tamo u iCloud mislim prvi put posle pravljenja naloga.... E sad me zanima sta da radim i kako da izbrisem taj nalog? Od kako sam usla u opciju icloud izbacuje mi neko obavestenje, vidi se na slici...

dzenopoljac
13-10-2015, 08:34
Nisam siguran da te razumem u potpunosti. Na slici stoje novi uslovi korišćenja koje moraš da prihvatiš ako hoćeš i dalje da koristiš taj nalog. Takođe, ako hoćeš da ga prodaš i da čovek dobije funkcionalan telefon moraš uneti svoju šifru za iCloud i da isključiš Find my iPhone. Ako ne znaš šifru onda si u problemu.

ivanica28
13-10-2015, 09:33
Pa mislim da mi je sifra ista kao i za App stor pa me zanima ako pogresim da li ce mi blokirati mob? Imam zapisanu sifru u kutiji ali sam trenutno 300 km udaljena od nje :( a ove nove uslove odbijam kad god mi izbaci u strahu da ce se nesto desiti sto ne zelim, do sada mi to nije iskakalo... A vidim dole da postoji opcija "izbrisi nalog" tako da ako dodjem do sifre mogu li to da uradim ?

ilijakv
13-10-2015, 10:09
Jednostavno preko apple-a zatrazi reset password-a. Uloguj se na mail i resetuj pass.

ivanica28
13-10-2015, 11:58
A gde da pronadjem opciju za slanje Applu zahtev za reset sifre?

ilijakv
13-10-2015, 11:59
https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid