PDA

View Full Version : Slab Wifi na iPad 3 na iOS 8.3 - kako poboljsati



arvin
07-10-2015, 12:47
Pozdrav svima, zanima me kako da popravim wifi jer je katastrofalno los...cas radi pa ispadne sa mreze ili nekad ne moze da vidi signal iako mi reimo ipod touch mi vidi mrezu pun signal!

Citam da je to neki bug na ios 8 a kada bi updatovao na ios 9 mislim da bi bilo gore jer i na iOS9 citam i na iphone zna wifi da posivi.


Da li je neko uspesno resio ovaj problem? Da samo napomenem da sam sva resenja koja nude preko neta probao, reset, stelovanje rutera itd itd...

Koliko sam ipadom odisevljen jer je kvalitet mnogo dobar, baterija odlicna, ekran vrh toliko sam razocaran ovim Ios da slobodno tvrdim da kinezi bolji OS prave u onim sranjima od tableta

Brabus
08-10-2015, 02:34
Male su sanse da je to softverski problem

arvin
08-10-2015, 10:17
pa dok nije updateovan sve radilo kako treba,

zabrljanje
10-10-2015, 11:54
...desava se da upravo nakon update-a ili restore-a, posto iOS, tokom instalacije, proverava ispravnost komponenti, nece da ga odradi zato sto zakljucuje da nije prema odgovarajucim specifikacijama koje je postavio Apple ili, ako prodje, pocinje da zeza povremeno...

...ne verujem da mozes jos nesto posebno osim clean restore-a i ne vracas backup da bi iskljucio softverski deo...

arvin
13-10-2015, 17:45
update uradio na Ios 9 i sada radi dobro,,sta je bilo ne znam