PDA

View Full Version : iphone 5 treperi ekran



sasabor
19-09-2015, 21:31
imam problem sa ekranom,kad pojacam malo vise osvetljenje, treperi svetlo.Koji je razlog i da li moze da se popravi

vpasic
20-09-2015, 15:17
crkaje lcd.
pitanje do kad će da ti radi.
nema tu popravka, jedino zamjena komplet ekrana.

legenda1988
21-09-2015, 11:19
uh ne mora da znaci da je LCD moze da bude zavojnica kod konektora za svetlo mada moze svsta da bude.... ne mora da znaci da je ekran... nosi kod nekog koga poznajes nek samo otovri telefon sve raskaci i zakaci opet.. nisi plivao fon pa kroz slusalicu da nije uslo neko sranje?

Belgrade12121
25-09-2015, 11:27
Nije ekran verovatno. Ja sam na 5s zamenio ekran koji treperi kad se uradi hard reset ekran je zamenjen novim u servisu jer je pao i polomio se. Stavljen ne novi koji isto treperi kad se uradi reset i prestane posle nekog vremena (2-5 min)


Sent from my iPad using Tapatalk

.stefan
25-09-2015, 11:57
Odnesi u servis
Mislim da je na ploci nesto

Rista011
23-06-2016, 17:30
Nije ekran verovatno. Ja sam na 5s zamenio ekran koji treperi kad se uradi hard reset ekran je zamenjen novim u servisu jer je pao i polomio se. Stavljen ne novi koji isto treperi kad se uradi reset i prestane posle nekog vremena (2-5 min)


Sent from my iPad using Tapatalk

Upravo mi se desilo isto ovo, uradio dva hard reseta i oba puta isto
Samo nije 2-5 min nego 20 sekundi i onda se unormali
Padao mi jeste, star je 2 godine, ali nije slomljen ovako spolja
Sta raditi?

Ne znam da li to moze biti problem al ajde da napisem
Rascvetan mi je punjac gore uz konektor, pa sam namestio izolir traku i feder obmotao, kako sam video na nekom "charger hack" videu na yt

nixysx
07-07-2016, 01:03
Nije to nista, meni se to skoro desilo na 5s, samo sam ga pustio da se izchilla na 15 minuta i nastavio da ga koristim na minimum osvetljenje i ujutru mu nista nije bilo


Gesendet von iPhone mit Tapatalk