PDA

View Full Version : Wifi kresuje na telefonu sam od sebe



hasirama94
01-09-2015, 22:34
Ovako nadam se da pisem na pravom mestu(kao sto sam napisao vec jednom nov sam u svemu ovome).
Desava mi se da mi wifi na telefonu prestane da radi tj primera igram neku multiplayer igricu on stalno kresuje i ja moram da ga konstantno restartujem ,a evo sad mi se desilo i pilikom normalnog surfovanja netom 2puta za redom.
Pa me zanima da li bi neko mogao znati uzrok toga.Hvala unapred!ps. Imam telekomov adsl 10mb


Sent from my iPhone using Tapatalk

zabrljanje
01-09-2015, 22:37
...koji iPhone, iOS, da li imas jailbreak, sim free, da li je na svakoj WiFi mrezi, da li je nesto hardverski dirano na telefonu...

hasirama94
01-09-2015, 22:40
Pa imam iphone 6+,nije jailbreak,telenor'za sad samo na mojoj nisam jos imao dodira sa drugim,nista nisam cackao.
Al primera pre dok sam imao s5galaxy desavalo mi se isto da kresuje pri koriscenju popkorna.
Da ios je ovaj najnoviji trenutno 8.4.1 ako ne gresim.



Sent from my iPhone using Tapatalk

zabrljanje
01-09-2015, 22:43
...ok, sad je prebacena tema...ako ti se i pr desavalo na drugim uredjajima, logicnije je da se to desava zbog rutera, mreze...

...prvo probaj kako se ponasa na drugim mrezama i da li ima neki problem...ako nema, jasno je da nije do telefona...

hasirama94
01-09-2015, 22:46
Pa kontao sam i ja da nije mozda do toga,al me onda kopka u cemu bi bio problem i da li treba da se javim ovim u telekomu da vidim mogu li oni da rese to ako je do njih?ps. Hvala na odgovoru :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

zabrljanje
01-09-2015, 22:48
...nema sta da im se javljas dok ovo ne proveris...nakaci se bilo gde na drugi WiFi i vidi da li se diskonektuje...

hasirama94
01-09-2015, 22:54
Vazi,hvala.Javljam rezultate kad ispitam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

hasirama94
13-09-2015, 23:07
Skroz sam zaboravio za ovoo..Pre par dana sam prvi put imao dodir sa nekim drugim wifijem i sve radi extra,tako da je bio problem izgleda do mog neta mada da budem iskren u poslednje vreme i kuci radi ok bez kresa,nadam se da ce tako i ostati. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk