PDA

View Full Version : Prebacivanje muzike sa PC-a na iPhone(ios 8.4), iTunes 12.2.2.25



NapsteRftw
01-09-2015, 15:37
Trazio sam temu za ovu odredjenu stvar, medjutim nisam nasao. Morao sam otvoriti novu temu po predlogu moderatora. Ako postoji slicna tema uputite me na nju, posto sam ja trazio ali nisam nasao.

Od kako sam update telefon na ios8+ i itunes na v12+ ne mogu ubaciti muziku u iphone. Podesio sam Manually Manage Music..itd, pokusavao kao sto sam ranije uredjivao muziku ali ne reaguje. Potom sam potrazio tutoriale po netu medjutim itunes mi, u najboljem slucaju, registruje 1/3 pesama.
Vise ne mogu prevuci muziku u itunes i sync, niti apply. Kada stikliram "Sync Music" u sidebar menu tab-u "Music", meni itunes ucita 496 pesama. Pa moram kliktati na par mesta apply i sync, da bi poceo prebacivati pesme. I kada pocne nekako prebacivati on od tih 500 prebaci 140. Ranije je sve prebacivao. Pravio sam nov folder, proveravao formate pesama, sve je korektno. Takodje sam pokusavao u gornjem levom uglu iTunes-a na "Add file to library", ne j..e zivu silu ovaj iTunes. Ako neko moze da mi objasni u cemu je rec i kako prebaciti sve zeljene pesme bio bih mu/joj jako zahvalan.

Telefon mi nije jb, simfree je, iphone 4s.

Hvala u napred

DarkSide
01-09-2015, 16:27
ja bih za pocetak obrisao taj iTunes pre nego sto krenem sa bilo kakvim popravkama posto se iz tvog posta bas cudno ponasa. skini recimo revo uninstaller i preko njega odradi uninstall. on ce ti ocistiti sav registry i ostatke programa koji uglavnom ostaju u windowsu pa instaliraj ponovo poslednji iTunes pa vidi sta ce se desiti...

moze da se desi i da nesto sa tim mp3 fajlovima nije u najboljem redu pa mozes ponovo da skines te stvari ukoliko ti ovo prvo ne upali...

MS-13
02-09-2015, 12:22
Ili probaj neku app iz ove teme.

http://www.isrbija.net/showthread.php/51206-Aplikacije-za-transfer-Slika-Dokumenata-Muzike

NapsteRftw
04-09-2015, 14:27
Nece preko iTunes-a. Preuzeo sam program pod nazivom "CopyTrans Control Center".
Super je sve to, samo sto u iphone-u sada zbog ios8 nemam sve pesme na jednom mestu, nego imam albume i izvodjace. A neke pesme uopste nisu ni medju njima, ali kada ukucam naziv neke od pesmi za koje znam da sam prebacio a ne prikazuje ih, iphone ih nadje i pusti kao da je sve regularno. Jel postoji neki nacin da iphone prikaze svu muziku kako treba kao na ios7?

zabrljanje
04-09-2015, 14:50
...mislim da ti je @DarkSide dao vrlo pametan predlog...sacuvaj sve pesme negde, deinstaliraj iTunes, ocisti registry uz pomoc pomenutog programa i sve njegove folder-e (ako imas neki backup, onda ga prebaci na drugu particiju) i ponovo instaliraj i onda lepo prebaci sacuvanu muziku u Library iTunes-a pa sync...

...ako vec koristis iTunes, onda trebas da doteras da ti sve funkcionise...

napster
17-09-2015, 16:24
Ja sam pokusao sve od navedenog i opet ista prica.
Pokusavao sam da sredim neko vreme ali zasto se cimati ako postoji hrpa programa za prebacivanje muzike. Opet mi nije jasno kako namestiti da sve pesme budu na jednom mestu, da se sve pesme vide.. Mada to je do samog iOS-a, uzas..


Sent from my iPhone using Tapatalk

slavisa
07-10-2015, 16:39
pokusavam evo drugi dan da prebacimneke tonove koje sam skinuo preko app ZEDGE........ali neide.....ili sam ja toliko glup....ili nesto drugo nije u redu...

28697

ima li pomoci.....ima cak i tut u ovom programu....kako prebaciti....ali neceeeeeeee

apple ios
07-10-2015, 17:39
Sada taj ton samo prevuces na desktop i pojavice se ikonica. Otvoris je i pojavice se i tonovima.


Sent from my iPhone 6