PDA

View Full Version : Apple Watch---Alcatel Watch



matrix
20-08-2015, 00:27
Odmah na pocetku da kazem da ova tema vise pripada ovde nego u iCaskanju, ako sam pogresio, sorry.
Interesuje me iskustvo nekih od vas za Alcatel One Touch Watch. Posto je to pored Pebble , jedina iole ozbiljna konkurencija, jel prima notifikacije i od iOS (i od Androida). Apple Watch je malo precenjen. 400€ min da se stavi na zglob...hm pomalo previsoka cena za proletarijat. Toliko kosta play station ili neki malo bolji fotoaparat ili skromni odmor na moru (reda velicine). Ali u mom slucaju se ne radi samo o novcu, nego odnos ulozenog i dobijenog. Licno mi se dizajn ne svidja toliko koliko Moto 360 ili Alcatel Watch. Za ovaj potonji sam citao jako lose recenzije...stalno se prekida BT konekcija, te ovo....te ono...
Bitno minke samo da ima stabilnu konekciju sa iPhonom kroz njihovu App kako bi primao notifikacije.
Moze li mi neko te glasine potvrditi?
Ipak 120€ za Alcatel i nije strasno ako ne ispuni u potpunosti ocekivanja. Ali 450€ ( apple watch sport 42mm ) cisto za produzeni ekran...hm...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Byakuya
20-08-2015, 08:47
Ne znam kako da ti kažem ali uopšte joj nije mesto ovde...:) Možda u android delu...no dobro...

.stefan
20-08-2015, 14:16
iCaskanje je sekcija koja je zamisljena da se caska a na temu iUredjaja....
No,vrlo se slabo koristi...vecina sve sto je off stavlja u kafanu....

lowzyyy
20-08-2015, 14:31
Odgledah review dosta tih satova i svi su mahom uzasni. Jedino sto mi se svidelo je samsung gear s i apple watch i to je to

Motorola izgleda sjajno al ima neke glupe bagove, mozda bi mogla da prodje

matrix
20-08-2015, 15:56
sve je stvar ukusa. ja licno ne volim kockaste satove. ovu temu sam ovde otvorio jer je Alcatel Watch trenutno jedina alternativa skupom Apple Watch-u (da izuzmem pebble jer niju u konkurenciji ni izgledom ni funkcijama). Ako neko ima zaista iskustvo neka napise nesto.

Citao sam recenzije na App Store-u ovde u nemackoj da Alcatel ima jako velikih problema sa konekcijom. imaju naravno svoju app koja se skine na iPhone i preko koje idu notifikacije na sat. app je izgleda sranje po misljenju vecine, i sat nikako da se upari sa telefonom. i kad se upari, cim se izadje iz radijusa od 2m od telefona konekcija puca, sat opet trazi iphone i tako u nedogled dok se ne ukljuci app i pokrene sve iz pocetka. U svom tom trazenju baterija umesto da traje obecana 3 dana , traje pola dana tj 6 sati, jer BT iscrpi bateriju sata. Jasno je meni koliko para toliko i muzike, ali ovo je fundamentalni problem bez cijeg resenja je funkcionalnost sata obezvredjena.

Paranormal
20-08-2015, 16:21
Jedino da predjes preko cetvrtastog sata :)

.stefan
20-08-2015, 18:08
Pa sam si rekao da izgleda da ne valja :)
Da apple watch izgleda kao moto 360...momentalno bih ga kupio,ne bih razmisljao uopste...
Ne mogu nikako ni ja kockaste satove i ovu krunicu na "pogresnom" mestu....estetski mi toliko bode oci da ne mogu da vam opisem...