PDA

View Full Version : Pomoc u Cydiji za siguran UPDATE!



iMicko
27-11-2009, 14:32
Pošto sada imam nekih 9 stvari koje mi Cydia nudi da update-ujem, a poslednji put kad sam nesto update-ovao zakljucao sam ga pa sada prvo pitam pre nego sto nesto uradim...
Ako vi ne znate odgovor onda niko ne zna...
Reci cu prvo sta mi nudi da update-ujem a vi mi recite sta smem generalno... Da mi se ne bi zakljucao ponovo posto pretpostavljam da neke stvari zahtevaju update zbog bugova i slicnih stvari...
Mozda se ovome jos nekome desava, ne znam...
Evo tih stvari koje mi zahtevaju update...

1. BigBoss's Source
(BigBoss's APT repository)
2. Core Utilities (/bin)
(just the /bin folder from GNU coreutils)
3. Cydia Installer
(Graphical iPhone front-end for APT)
4. Dev-Team
(Yellodsn0w and other team tools)
5. iSpazio
(One of the primary default repositories)
6. libxml2 Library
(Represents the library for libxml2)
7. OpenSSL
(SSL library and cryptographic tools)
8. Saurik's Source
(Jay Freeman(saurik)'s repository)
9. SQLite 3.x Library
(Represents the library for SQLite)

Nadam se da možete da mi pomognete...
Hvala unapred...

♠ ♣ ♦ ♥
27-11-2009, 14:38
sve mozes da apdejtujes....

iMicko
27-11-2009, 14:49
Hvala puno Luciferko na veoma brzom odgovoru... :-D

Ali poslednji put kad sam išao na UPDATE ALL onda posle kad sam otišao na Cydiju bila je crvena (njena glavna stranica i pisalo je nesto kao "Cidija ne moze da prepozna koja je verzija i li slicno..." I otisao sam u servis da vidi covek i on meni kaze da sam je zakljucao time sto sam to isao na UPDATE... A ja sam mislio da kad ti se zakljuca iPHONE da ne mozes nista na njemu da radis a meni je sve radilo ali bas sve samo mi je ono pisalo u Cydiji... I covek me zbunio...

Sta ti mislis o svemu ovome...?

♠ ♣ ♦ ♥
27-11-2009, 14:52
pa ne mislim nista...interesuje me samo da li ti je nesto naplatio?

iMicko
27-11-2009, 14:53
Nije... :-)

iMP
27-11-2009, 22:15
Ja cu reci da taj covek lupa ko maksim po diviziji ti nisi brisao unlock da bi ga zakljucao ti nisi uradio nista sto ne bi smelo da se radi, tako da skini update i nadji unlock na cydia repo i radice opet!

Silence
27-11-2009, 22:52
Da ne otvaram temu, kada cydia ponudi update za vise stvari a ja hocu sve da updateujem osim jedne, jel postoji mogucnost da se samo ona izbaci a da ne idem 1 po 1

iMP
28-11-2009, 00:14
Ne moras da radis update svih programa kada cydia detektuje da imas staru verziju, odes na changes i izaberes samo jednu, izuzev kada ceo program cydia trazi update tada moras da odradis sta je cydia-i potrebno da bi radila

Silence
28-11-2009, 08:31
Ma znam, zanima me da li kada cydua ponudi update za5 stvari, da li jedna moze da se izbaci a da se uradi za 4 odjednom ( update all)

nikola1ub
28-11-2009, 10:35
Mozes da obrises tu jednu.

Silence
28-11-2009, 12:12
Ja nesto ne uspevam.. Ima od opcija upgrade, cancel i clear.. Hmm..

srbinovic
28-11-2009, 17:00
Covek misli da li moze da updetuje sve osim jedne stvari a da ta jedna stvar ostane na verziji na kojoj je vec, a ne da izbrise tu jednu stvar. Mora fizikalisanje, jedna po jedna...

Silence
29-11-2009, 19:45
Nazalost mora 1 po 1..