PDA

View Full Version : bytafont tweak i swap mode



shiza
29-07-2015, 18:46
Nista nisam nasao sem ovoga BytaFont (http://www.isrbija.net/showthread.php/22758-BytaFont-TUTORIAL?p=346212&highlight=bytafont#post346212) ali je to bas staro pa sam hteo da pitam koja je razlika izmedju swap i tweak mode-a za byta font?Cemu sluze?I koji se skida?

markotak
29-07-2015, 21:36
Skidas bytafont 2 za 8.x, swap mode je u sustini klasican mod, dakle, menjas font kompletno putem respringa. Tweak mode je novina gde menjas font ali bez zamene sistemskih fajlova (kao kod swap-a), vise mu dodje kao skin preko sistemskog ili odabranog fonta (preko swap-a). Igrao sam se malo tweak mode-om i na kraju ga obrisao jer mi je swap sasvim dovoljan.

komsa
29-07-2015, 21:43
To ti je u principu to samo što je ovo novija verzija "2" prilagodjena novijim iOS-ima......instalira se osnovni bytafont2 (swap) tweak a ako želiš finija,dodatna podešavanja onda dodatno instaliraš tweak mode kojim možeš da menjaš font u odredjenim grupama u sistemu.....razne fontove instaliraš naknadno Cydia-e.....Inače bez tweakmode-a ne mogu da živim jer sa njim mogu dodatno da povećam font do 25% u celom sistem....

shiza
29-07-2015, 22:21
A u tweak mode-u mogu za svaku aplikaciju drugaciji font i size da stavljam ili sam lose ukapirao?Da li moze i jedno i drugo istovremeno da se koristi?Tipa stavim da mi swap bude jedan font a samo na odredjene aplikacije bude drugi font?

komsa
29-07-2015, 22:31
Možeš na lockscreen-u da imaš jedan font na statusbar-u drugi a u ostatku sistema treći font....znači ne u aplikacijama već u odredjenim delovima sistema......da,mogu da se koriste zajedno.....

shiza
04-11-2015, 23:04
Ima li neki sajt gde mogu da se provere fontovi za BF3?Ili neka alternativna adresa za dodavanje istih?

milospinkfloyd
09-11-2015, 12:04
Jel uspeo neko da ubaci zadnje emoji na 8.1.2? Meni nikako nece, promeni mi boju emoji-ja na zutu al nece da ubaci ove nove