PDA

View Full Version : Problem sa full screen call



oxigen
29-07-2015, 09:22
Dobar dan slucajno sam ovih dana primetio problem do sada sam u kontaktima imao malu sliku koja se pojavljivala u desno uglu prilikom poziva izbrisao sam staru sliku dodao novu i sada nemam vise nikakvu sliku prilikom poziva cela slika je zamucena ne znam kako da resim problem cak vise ne znam ni kako da vratim da mi kao ranije budu slike u vidu kruga u desnom uglu,takodje isto kada mene neko poziva zamucena je slika, pokusao sam nakon promene slike sinhronizaciju preko itunsa ali opet nista, ako neko ima ideju kako da resim problem bio bih mu zahvalan.

apple ios
29-07-2015, 09:48
Pa kad zoves slika i treba da stoji kao ,,zamucena’’ pozadina... To je tako od iOS-a 8.


Sent from my iPhone 6

oxigen
29-07-2015, 13:36
Evo ovako mi se vidi slika prilikom pozivanja i primanja poziva


url=http://www.dodaj.rs/?46/qt/4xSiGSBO/2/image.jpg]http://www.dodaj.rs/t/46/qt/4xSiGSBO/2/image.jpg[/url]

apple ios
29-07-2015, 15:40
Prilikom primanja poziva bi trebalo da je slika full screen i da se normalno vidi. Probaj da rucno maknes i stavis ponovo slike kontaktima.


Sent from my iPhone 6

oxigen
29-07-2015, 15:45
Apple ios sve samo to vec odavno uradio i opet isto naime cak vise ne mogu da vratim da mi se slike u pozivu vide kao ranije sto je bila ona slika u kruzicu sa desne strane sada mi je uvek ovako...... Ne znam da li postoji neko resenje osim Hard reseta??

apple ios
29-07-2015, 16:00
Auh....
Prvo: Sliku u kruzicu ne mozes da vratis jer je to bilo sa iOS-om 7. Od iOS-a 8 slika kod primanja poziva treba da izgleda ovako:

http://f.tqn.com/y/ipod/1/L/X/_/-/-/full-screen-photo-call-iphone.jpg

Drugo: Kod pozivanja slika treba da bude blurred u pozadini.

Trece: Hard reset mozes da uradis bilo kada, jer se sa njim nista ne brise...


Sent from my iPhone 6

oxigen
29-07-2015, 16:37
Od kada sam poceo da koristim iphone on je bio na ios 8 updejtovao sam ga i sada je na 8.4 i dok nisam menjao slike bile su male slicice sa desne strane sada je sve zamuceno, meni nikada nije bio takav full screen u pozivu kao kod tebe na slikama nikada. Ne znam mozda je problem negde u podesavanjima ako mozes jedan screen shoot da vidim kakva su ti podesavanja za full screen call

MIX
30-07-2015, 00:50
I meni su slike male na dolaznom pozivu a kada ja pozivam full scren su al zamucene (kontam da tako treba)
Volio bi da mogu podesiti da budu full scren na dolaznom pozivu al ne kontam kako.
Inace koristim aplikaciju sync me koja mi redovno kupi nove slike sa fb i dodaje ih kontaktu.
Ako neko ima resenje bio bi zahvalan.
Inace ios je 8.4-iphone 6


Sent from my iPhone using Tapatalk

shiza
30-07-2015, 00:55
Mislim da bas taj sync pravi problem.Moraces rucno da ubacujes slike koliko mi se cini i onda ce ti biti full screen.

MIX
30-07-2015, 03:36
Kako ih sada rucno ubaciti?
Dal ima neki program da ih povuce sa fb da bi bile u full scren-u?


Sent from my iPhone using Tapatalk

apple ios
30-07-2015, 10:48
Pogledajte ovdje:
http://m.imore.com/how-assign-photos-contacts-your-iphone-or-ipad


Sent from my iPhone 6

MIX
30-07-2015, 11:15
Ovo bi znacilo da sve slike moram imati u tel i ponovo rucno jednu po jednu izmjeniti.
Meni treba nesto da to odradi automacki,ko ce mjenjati oko 800 kontakata rucno i sta cu sa tolikim slikama u tel.


Sent from my iPhone using Tapatalk

zabrljanje
30-07-2015, 11:30
...jeste, posto u suprotnom su male slike u "kruzicu" osim kod syncme (kako kazu korisnoci)...kod poziva, ostaje blurovana slika...

oxigen
30-07-2015, 13:21
I dalje posle svega isto zamucene slike pri primanju i slanja poziva pokusao sam sa sync i opet isto .... Ako neko zna kako se resava problem ??? Nije nista strasno ali je iritantno kada ne mogu da resim problem

apple ios
30-07-2015, 15:20
Mozda da probas restore, pa vrati backup, ako to ne uspije idi na Set up as new...


Sent from my iPhone 6

oxigen
30-07-2015, 18:48
Apple ios kontam da cu na kraju tako nesto i uraditi,hvala na savetima. Problem nije bog zna sta ali je iritantno kada ne moze da se resi problem i dalje mislim da su neke sitnice u pitanju