PDA

View Full Version : Ne mogu da gledam Youtube na iPad-u prve generacije



Mobtel063
23-05-2015, 10:55
Pozdrav
imam ipad 1 generacije i sad ne mogu vise da gledam youtube preko njihove aplikacije izbacuje mi obavestenje da se upgrejduje youtube sistem i da vise nije moguce koriscenje njihove aplikacije na mom uredjaju ili tako nesto slicno...moze ovo da se resi ili da ga dajem u prodaju( a zao mi)

LDV20
23-05-2015, 11:00
Nema vise podrske. Istina je: http://www.ubergizmo.com/2015/04/youtube-no-support-old-devices/

Mozes mozda da ga gledas kroz safari ili neki drugi browser.

kristianmarkovic
23-05-2015, 16:51
Instaliraj protube il neki sican program i reseno

rudar
25-09-2015, 00:52
Možda je kasno za odgovor ali ne šteti. A kad ne šteti može samo da koristi. :D
Kao oduševljeni, novopečeni korisnik iPad 1 WiFi 16GB tableta, navešću svoje (poznat tvik ali hajd') iskustvo. YouTube originalni, onaj iz drvenog radia, naravno ne radi (zato se i zove: radio ;)) ali se preko iTunes programa, spremi na komp aplikacija, pa kad se uđe u AppStore na tabletu, ide se na purchase, odradi install, program ti saopšti da uređaj ne podržava tu verziju ali ponudi staru, kompatibilnu i odradi instalaciju. Konkretno, kad se sa iMazing programom bekapuju aplikacije sa tableta na komp, vidi se da je to verzija 1.36, dok je najnovija 10.36. :) Ali video se pušta normalno, ne vidim problem, osim što za neke aplikacije i brauzere i dalje ostaje vezana prastara-radio verzija, koja ne radi.