PDA

View Full Version : Instaliranje aplikacija koje zahtevaju noviju verziju iOS-a



ajvar
22-05-2015, 22:16
Pozdrav, da li je ikako moguce instalirati aplikacije koje zahtevaju iOS 7, instalirati na iPadu 1st gen(iOS 5.1.1)
Potrebne su mi aplikacije mobile.de i autoscout24.
Znam da mogu preko browsera, ali mi trebaju te aplikacije. Hvala

illusion
22-05-2015, 22:24
moze da se prepravi aplikacija ali ne mora da znaci da ce raditi...

ajvar
22-05-2015, 22:28
Kako to da izvedem?
Problem mi je sto ni na netu nigde nisam nasao kako da skinem te aplikacije, a sa AppStore ne mogu.

illusion
22-05-2015, 22:39
ipad mora da ti bude jailbreakovan i da ima appsync for ios 5,krekovane aplikacije potrazi na appcake i skini,kad skines otvori ipa fajl sa winrarom,nadji fajl info.plist(treba ti plist editor za PC) otvori ga i pri dnu treba da ima UIDdeviceFamily(1 bi trebalo da bude iphone a 2 za ipad),prepravi fajl,snimi ga i instaliraj u ipad preko itoolsa ili ifunbox-a...

<key>UIDeviceFamily</key>
<array>
<integer>1</integer>
<integer>2</integer>

ajvar
22-05-2015, 22:50
Nemaju te aplikacije sto mi trebaju, hvala ti puno, ipak cu preko Safarija ici na mobile.de
Izvini sto sam te cimao, hvala jos jednom

technobuba
23-05-2015, 17:02
Sve manje i manje app ima za starije modele :( ja sam nalazio neke koje su radile, ali ne poslednje verZije nego tipa starije koje su kompatibilne... Rekoh, 90% danas zahtjevaju veci iOS..

lukizr
24-05-2015, 19:12
Namerno tako prave da bi digao na veći IOS...
A ako nemas mogućnost da dignes onda menjanje uredjaja...


Sent from my iPhone using Tapatalk

ivica80
05-09-2015, 10:56
Cao svima
Imam jedan problem imam ipad 1 i pokusavam preko cydia da istaliram tj da ubacim cidya.hackulo.us ali nema sanse pokazuje mi gresku tipa Eroor time out . Koristim ios 5.1. Molim za pomoc ako neko zeli da pomogne.

zabrljanje
05-09-2015, 11:13
...a ovo ima veze sa App store-om...

...btw, hackulo ne postoji vec dve godine...

ivica80
06-09-2015, 11:56
Hvala naodgovoru.
Ovde pisem prvi put pogresiosam ali se tako ne postupa sa clanovima. Uptite me gde i kako da resim problem.

Byakuya
06-09-2015, 12:02
koliko vidim ti si clan vec 3 godine i nisi nasao za shodno da uzmes malo i procitas nesto vec ocekujes da ti se sve servira na tacni? Mi nismo placeni da resavamo vase probleme...izgleda da si nas pomesao sa nekim drugim mestom...:nono:

ivica80
06-09-2015, 12:13
Naravno da sam citao i citam ali nisam uspeo resiti problem pa sam zato molio za pomoc?
Znam da ako otvorim temu da cu isto zavrsiti kao blokiran clan te sam zato ovde i pitao.

kylle
06-09-2015, 12:24
Ako ne postoni pitanje i tema za nesto sto te muči, svi ce biti vrlo raspolozeni da ti odgovore i pomognu neces biti blokiran, nema razloga za to. Ali ako je nesto pominjano dosta puta i postoje teme u kojima mozes naci odgovor onda nema potrebe otvarati novu i onda moze doći do davanja penala i sl.

Aj sad tačno šta te muči, na koje pitanje želiš odgovor da pokušamo da te posavetujemo..!?

ivica80
06-09-2015, 12:28
Hvala puno
Ne znam gde da napisem da opet ne pogresim?
Imam iapd 1 na cydia mi ne prihvata ni jedan izvor za istalaciju aplikacija znam da izvor hackkulo ne radi ali pokusao sam i druge ali nece. Zanima me koji izvor da stavim da bi mogao skinuti app. Imam ios 5.1.1. Hvala puno

kylle
06-09-2015, 12:35
U suštini instaliraj appsync pa aplikacije moras sam na google-u, ne znam koji su bese dobri sajtovi za domace aplikacije, mozda neko uskoci ali google-aj pa ces naći sigurno.. Onda ručno iTools, iFunBox trebalo bi da radi posto je appcake mulo..

zabrljanje
06-09-2015, 12:36
...skini ih prvo na kompu (iTunes-u) a oda kreni na iPad-u i recice ti da najnovija verzija nije kompatibilna ali ce ti ponuditi onu (ako postoji) koja jeste...

...druga stvar, niko nije i nece biti banovan zato sto je otvorio novu temu...poenta je da tema ima konkretan naslov koji upucuje na to o cemu se pise...

ivica80
06-09-2015, 13:10
Hvala na odgovoru , problem je sto nema starih app guglam od sinoc , pritom mi ne nudi stariju verziju kada ovo uradim.
Ne znam u cemu je fora mora da sam lose edukovan za ovo .

zabrljanje
06-09-2015, 13:14
...ako ti ne ponudi (nakon sto prvo skines na kompu sa tvojim Apple ID-om i onda krenes da je skidas preko App store-a na iPad-u), onda to znaci da nemaju u ponudi verziju te aplikacije koja je kompatibilna sa tvojim iOS-om...racunaj i na to da je mnogo aplikacija nastalo nakon izlaska iOS 6 i nisu pravili retrogradnu kompatibilnost...

ivica80
06-09-2015, 13:24
Da tako se i desilo mislim da si u pravu da je vecina nestalo i da je tesko naci posebno za iapd .

mightyoutlaw
11-04-2018, 12:43
Pozdrav, znam da je bajta tema ali zna li neko da li moze da se namesti da radi youtube na ipadu? Pre par meseci su ugasili youtube app za 5.1.1