PDA

View Full Version : Backup ne prepoznaje moju sifru



makistanke
09-05-2015, 23:39
Imam backup koji sam napravio 7 Maja. Upravo sada 9 maja sam probao da restorujem backup i naravno on mi je trazio sifru za Backup. Koliko ja znam to je sifra za itunes. Recite ako gresim. I ja ukucam lepo moju sifru kazu mi da je sifra pogresna ja nisam menjao sifru a takodje mi je sad na telefonu isti itunes nalog. Ne znam o cemu se radi. Moze pomoc ? A da na ovaj komp su mi bili registrovani 2 itunes akaunta ali taj drugi sam samo jednom ulogovao na itunes da bih ovlastio ovaj pc kako bih mogao da backup navigaciju. Probao sam sifru i sa jednog i sa drugom itunes-a NECE.

Byakuya
10-05-2015, 00:01
Najverovatnije si enkriptovao svoj back up na itunes...A tu si mogao bilo koju šifru da staviš...

makistanke
10-05-2015, 00:04
Najverovatnije si enkriptovao svoj back up na itunes...A tu si mogao bilo koju šifru da staviš...

Ali opet sam morao ja da stavim sifru zar ne ? Pitao bi me koju sifru hocu da stavim. Al ja to nisam nista stavljao ili ako jesam stavio sam isto kao ovu. Znam da ne nisam stavljao druge sifre :D

Byakuya
10-05-2015, 00:42
Da sigurno je itunes pitao za šifru...ostaje ti da se setis šifre ili probaš da vratiš back up sa iclouda.

Takodje nemoj raditi quote posta iznad svog...

makistanke
10-05-2015, 00:44
"There is no way to recover your information or turn off Encrypt Backup if you lose or forget the password." Jasno kazu na Applovom sajtu :D Izvinite za quote posto sam ja do skoro bio na krstarici, a tamo ako ne quoute za 2 sata se ne zna ko je kome sta pisao izvinite jos jednom, navika.

Byakuya
10-05-2015, 00:58
Ovde je to malo organizovanije:)

Znam da ne postoji način da povrstis bez šifre...to i jeste bila poenta dobre enkripcije:)
Pokušaj da se setis...nekada davno si mogao to da namestis...

makistanke
10-05-2015, 01:00
Znam da mozes da mislis da sam lud. Al gotovo sam siguran da nisam nikad namestao ovu opciju od kad imam iphone(Itunes):D