PDA

View Full Version : iPod touch 2g jailbreak



canibal86
23-11-2009, 22:32
Pozdrav svima,nov sam ovde zato ne zamerite ako pitam nesto o cemu se vec govorilo.Imam navedeni uredjaj i zeleo bih da uradim jailbreak,da li cu posle jailbreaka moci ubacivati igrice i programe koje skidam sa neta i ako ima neko uputstvo dobro bi mi doslo.ps NEMAM MOGUCNOST KORISCENJA WIRELESS-a

Hvala unapred

mikenzi
23-11-2009, 22:35
E pa moraces da se snadjes za vireles. U sekciji tutorials ima sva uputstva kako da Jailbreakujes iPod i kako se instaliraju igrice...

1024
23-11-2009, 22:56
Apsolutni minimum za koji ti treba wireless (sto se ubacivanja aplikacija tice) je da posle jailbreaka instaliras AppSync iz Cydia. Ako vec ne mozes nikako da se snadjes za wireless mozes to da odradis i preko GPRSa. Ja sam morao tako i skinulo mi je nekih 50 dinara za ceo postupak (preko Telenora po standardnoj tarifi)

Pittsburgh
24-11-2009, 03:31
Covek ima iTouch tako da GPRS ne dolazi u obzir... Ako si iz BG-a idi do Delta citija i u KFC pitaj za pass...Mislim da je kfcdeltacity

1024
24-11-2009, 17:38
Ups... Izvinjavam se, nisam obratio paznju.

bladecup
25-11-2009, 08:36
Ne treba ti wireless sve mozes preko cydera idi search opciju i naci ces;) pisano je vec o tome,ako budes imao problema,pisi na pm odgovoricu ti... poz

.stefan
25-11-2009, 12:49
sedi brate bilo gde,nije valjda da ni u jednom kaficu u gradu nema WiFi??spisak u ruke sta ti sve treba i cepaj!tako sam i ja radio dok se nisam pretplatio na:


www.krademkomsijinet.com

p.s.da postujem pravila,jer pravila su pravila!:D:D:D

zexx0r
25-11-2009, 17:27
E kosku ti... a taman sam otvorio sajt xD

.stefan
25-11-2009, 19:42
hahahaa.....razmisljam nesto,a mozda je bolja fora:


www.krademkomsiji.net

p.s.brisi ovo kad vidis otisao sam u OFF!!:P

canibal86
27-12-2009, 18:20
E ovako posto sam ja otvorio ovu temu pokusat cu da je i zatvorim posto sam uspeo da resim problem.
Evo na koji nacin sam ja odradio jailbreak.
1.Odradio sam update na verziju 3.1.2
2.Zatim sam odradio otkljucavanje pomocu blackra1n-a vrlo jednostavno
3.U ovom koraku potreban vam je WiFi samo da instalirate Cydiu i Rock
4.Instalirao sam na komp DiskAid_3.1
5.Podesite navedeni program prema ovom uputstvu:
Using DiskAid, navigate to /usr/libexec on your iPhone/iPod Touch.
4. Copy the downloaded installd file to /usr/libexec overwriting the original file.
5. Using DiskAid, make two folders called Documents as follows:
Code:
/Applications/Documents
/User/Applications/Documents

6. Connect your iPhone/iPod Touch to iTunes, and install one free App from the iTunes Store.
7. Copy the cracked Apps/Games (.ipa files) into your iTunes Library (just drag and drop to the iTunes window).
8. Sync with your iPhone/iPod Touch.
================================================== ===

6.Instalirate jednu Free aplikaciju sa App Stora
7.Skinete bilo koji ipa fajl sa neta i jednostavno ga prevucete u iTunes u sekciju applications i zatim odradite sinhronizaciju


POZDRAV ZA SVE FORUMASE I SRETNA VAM NOVA :banana:

R)I)P)P)E)R
29-12-2009, 10:40
!!! takodje

ok. ok.

ok.ok.ok.ok.

ovo je i meni pomoglo!
hvala

MOD EDIT: Nemoj da pises visestruke postove (pogotovo ne ovako besmislene!) Koristi edit dugme!