PDA

View Full Version : Bele tačkice na zadnjem kućištu iPhone 5S



Ivan Stojanovic
20-04-2015, 13:51
28154

Skinem juče CASE da malo očistim telefon i ima šta da vidim. Preko cele zadnje strane neke bele fleke, čak i na crnom staklenom delu. Neće da se obrise ničim (MER, alkohol, mokrofiber krpa) uf kako sam se smorio. Uopste mi nije jasno od čega je to nastalo. Tako dobar telefon, a toliko krš kučište. Katastrofa kako je nežan ovaj metal na njemu. Kao da se skinula ta metalna boja, tipa kao što se na iPhone 5 skidala ona crna boja na metalu.

Ja ne verujem da mi ovako izgleda telefon koji je od prvog dana bio u kućištu, šta bi bilo da sam ga nosio bez zaštite!

Da li se nekom desilo ovo možda?

28156

Byakuya
20-04-2015, 14:00
Pa pazi moguce je da ti se nesto podvuklo pod case i bilo u sendvicu izmedju samog casea i telefona i vremenom napravilo tu stetu...

Paranormal
20-04-2015, 14:20
Upravo ovo sto je receno u postu iznad, sakupi se neka prasinica i prljavstina i posto je zarobljena u case-u odatle i te tackice, jer ocigledno da nijednom nisi sklonio case otkako si kupio telefon pa sve do sad, cak i to bi morao da cistis i skines s vremena na vreme upravo iz tih razloga... Ono sto mogu da ti kazem da ti se to ne bi ni desilo da nisi nosio case... Telefone nosim bez case-a uglavnom, retko kad stavim, ali zato su tu uvek zastitno stakle prednje i zadnje i to je i vise nego dovoljno da telefon ostane ocuvan, a nema brige oko grebanja... :)

Ivan Stojanovic
20-04-2015, 14:26
Pa da, skinuo sam ga. Mozda se uglača vremenom :-) što ga više paziš više ga sjebeš realno. Idem baz zaštite, pa šta mu Bog da to mu je. Ali eto možda neko nauči nešto iz moje greške :-(

Byakuya
20-04-2015, 14:37
Pa nije u kamenu da ce uz neki case da dodje do tih ostecenja...tebi se npr desilo nekome drugome nije....sada barem mozes da ga nosis opusteno bez casea....:)

Banets
20-04-2015, 14:45
Video sam ovo u vise navrata...prasina se podvukla pod case I napravila ovo..

Ivan Stojanovic
20-04-2015, 15:32
Neko poliranje, šmirglanje. Da li je neko probao možda :-)

Banets
20-04-2015, 15:33
Koliko ja znam niko se nije zezao sa tim..zalepi foliju kao sto su ti i drugi predlozili i vozi..

Byakuya
21-04-2015, 12:59
Niti bi trebao...osim ako neces silver iphone...

darkonda
29-06-2015, 23:34
Ja svako vece praktikujem da bez maske koristim tel :) dok sam u kuci male su sanse da ispadne na neki povrsinu gde moze da se izguli :) mada mi se desavalo da mi se probusi dzep u šorCu, e tu pomaze silikon :D

Jel nosi jos neko 5s bez maske? Koliko je otporoniji od petice?
Znam da se ne guli ali kontam da na padove nije ni malo otporan, mekani aluminijum se lako ulubi...

skiper
30-06-2015, 00:03
Ja na 5S-u nisam nikada nosio masku jer lepo lezi u ruci, nike mi nijednom ispao i posle godinu dana kada sam ga prodao bio je kao nov, folija napred i pozadi samo.

lowzyyy
30-06-2015, 01:52
Ja vadim telefon samo kad sam kuci i obozavam taj premium feel. Al premekane su ivice, da sam jednom spustio telefon u dzep i odma su se pojavile sitne ogrebotine.
Od tad samo u case-u kada sam napolju

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nosorog
30-06-2015, 02:18
Ja nosim 5s bez maske i folija i nemam neke zamjerke.

Ivice su mekane istina... Onaj 'niklovani' pojas na istima ima pecke koje primjetis kad gledas pod odredjenim uglom, nista strasno. Makar meni :)

Ovako mi je mnogo bolji feeling u ruci i to brojim. Sto se tice mekane ivice, nerviralo me u pocetku, posle sam poceo da tretiram ajfon kao starke ili leviske... Malo starije su bolje ;)

darkonda
30-06-2015, 11:00
Kad nosim masku smeta maska, ako se izgrebe tek ce da smetaju ogrebotine :D
Dva dobra ne mozes sastaviti